• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

GALERIA MISTRZÓW - Modele na których widok szczena opada...

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#1
Wrzucajcie tu zdjęcia modeli najlepszych jakie kiedykolwiek widzieliście (z internetu, konkursów, wystaw itd). dowolna skala, cywilne, wojskowe,figurki ma być NAJ NAJ NAJ !
Miło pooglądać dzieła prawdziwych mistrzów, daje to kopa do pracy nad własnymi modelami.
 

Załączniki

OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#3
No bez jaj, skasuj to Tomku bo to dla mnie wstyd. Tym bardziej, że to nie moje prywatne modele i jakbym np. miał oceniać od 1-10pkt dałbym max. 3+ a te co zamieściłem to od 9-10pkt. Ferdinand po prostu wymiata, perfekcyjnie "pobrudzony" model i takie bym chciał oglądać a wrzucę tu jeszcze fajniejsze.
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#5
Naoglądałem się tysiącom modeli nie tylko w kraju ale i za granicą np Mosonmagyaróvár Model Show na Węgrzech to jedne z większych imprez w świecie modelarstwa albo np w Anglii Teleford. Najważniejsze dla mnie w modelarstwie to jak najbardziej realistyczne odtworzenie przedmiotu w skali tak żeby max wyglądał "jak prawdziwy". To jest moja filozofia modelarstwa.
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#7
Kolejna porcja super modeli:
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#8
Kolego @Michal88. Fajny temat, ale proszę o podawanie skali modelu przy każdym zdjęciu i podawanie skąd są wklejane zdjęcia. No chyba, że to zdjęcia własne, to nie potrzeba podawać źródła.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
422 22 4
#10
Wrzucajcie tu zdjęcia modeli najlepszych jakie kiedykolwiek widzieliście (z internetu, konkursów, wystaw itd). dowolna skala, cywilne, wojskowe,figurki ma być NAJ NAJ NAJ !
Miło pooglądać dzieła prawdziwych mistrzów, daje to kopa do pracy nad własnymi modelami.
Największe wrażenie na mnie wywarły: Helikopter (obłędne malowanie), Staliniec , niemiecki wóz bojowy (nie znam się na pojazdach wojskowych) za jakby zatrzymany kadr lecz z minusem takim, iż żołnierze są za "czyści" i błyszczący. "Rudy 102" ;-) .
Jednym z najlepszych modeli jakie mam to Twój "Waryński" ;-) .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#11
Jest na facebooku taki użytkownik? albo grupa? Abandoned miniatures, gdzie można obejrzeć rewelacyjne modele. Nie wiem jaka to skala, ale oglądając zdjęcia wygląda na jakieś 1:43 albo większa. Za dużo ma zdjęć, żeby wszystkie pokazać, ale wrzucę dwie fotki, a resztę można obejrzeć pod tym linkiem
https://www.facebook.com/search/top/?q=abandoned miniatures&epa=SEARCH_BOX

1589751990095.png

1589752824391.png
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#13
A te z pierwszego postu to Twoje?
Kolego @Michal88. Fajny temat, ale proszę o podawanie skali modelu przy każdym zdjęciu i podawanie skąd są wklejane zdjęcia. No chyba, że to zdjęcia własne, to nie potrzeba podawać źródła.
Nie ma nawet sensu pod każdym zdjęciem bo 90% to 1:35, także głównie samochody 1:24. Następne będę opisywał.
Na jakiej podstawie tak oceniasz?
Modeli zamieszczonych przez Tomka nie ma co porównywać do tych co zamieściłem. Nawet nie powinienem ich porównywać i oceniać bo to są 2 bajki, modele zrobione seryjnie wykonane w ciągu 2dni a te co wrzuciłem budowa zajmuje miesiące a czasem nawet lata.
 
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#14
OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#15
Największe wrażenie na mnie wywarły: Helikopter (obłędne malowanie), Staliniec , niemiecki wóz bojowy (nie znam się na pojazdach wojskowych) za jakby zatrzymany kadr lecz z minusem takim, iż żołnierze są za "czyści" i błyszczący. "Rudy 102" ;-) .
Jednym z najlepszych modeli jakie mam to Twój "Waryński" ;-) .
Ten śmiglak to Mi-24 Węgierskich sił zbrojnych, malowanie to Tiger meeth rok 2010. Malowanie nieziemskie.
 

Załączniki

OP
OP
Michal88

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
487 15 0
#19
Też sobie bardzo pomalutku sklejam Mi-24, lecz na pewno nie będzie to Takie (!) wykonanie. To co zaprezentowałeś to jest wykonanie odlotowo-wystrzałowe ;-) .
Też sobie bardzo pomalutku sklejam Mi-24, lecz na pewno nie będzie to Takie (!) wykonanie. To co zaprezentowałeś to jest wykonanie odlotowo-wystrzałowe ;-) .
Też zacząłem z rok temu 1:72 Mi-24 Zvezdy i jak wiele innych modeli czeka na swoją kolej w szafie... To na pewno także model zvezdy, lepszego nie ma, Hobby Boss w tej skali jest mniej dokładny. Ten śmigłowiec ma coś w sobie, ze 2 lata temu 2 szt przeleciały nad Świdnicą być może były to Czeskie maszyny ale wrażenie zrobiły nieziemskie jak leciały to wszystko drgało i ten specyficzny dźwięk silników jak w 9 kompanii, coś niesamowitego.
24-ka to mój ulubiony śmiglak :)