• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Gabaryty

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.031 494 29
No fakt on odpoczywa to mu leży, brzuszek oczywiście.
Tak mi się skojarzyło kiedyś rano czekając na tramwaj, zobaczyłem jak na moim skrzyżowaniu, przed remontem, taka platforma się zawiesiła na torach, się Pan zdziwił.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
To normalna 'cecha' w pojazdach użytkowych z pneumatycznym zawieszeniem. Na postoju kiedy zmaleje ciśnienie w układzie naturalnie 'przysiadają', ale po odpaleniu samochodu ciśnienie zostaje uzupełnione i ciężarówka wraca do 'poziomu'. Paulina musisz dużo jeździć skoro często trafiasz takie ciekawostki. :p:)
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
To normalna 'cecha' w pojazdach użytkowych z pneumatycznym zawieszeniem. Na postoju kiedy zmaleje ciśnienie w układzie naturalnie 'przysiadają', ale po odpaleniu samochodu ciśnienie zostaje uzupełnione i ciężarówka wraca do 'poziomu'. Paulina musisz dużo jeździć skoro często trafiasz takie ciekawostki. :p:)
A ja mam pojazd z pneumatycznym zawieszeniem i nic mu na postoju po wyłączeniu silnika nie przysiada. Ale to pewnie zależy jak się to zawieszenie eksploatuje.:)
 
Reakcje
10.673 67 1
To zależy od ilość wycieków powietrza z zawieszenia :D Ja tu bym obstawiał raczej specjalne położenie tego auta na "glebie" żeby opony odpoczywały . Po co na nich ciężar trzymać , a widać ze jest spory .
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
No to chyba trochę inna charakterystyka pracy niż na pojazdach, którymi ja jeżdżę. Bo nawet 'nówka' załadowana po 11godzinach postoju lekko przysiądzie. :p
(...)Ale to nie jest miejsce do dyskusji o autokarach.
Jak powstanie taki temat (o ile nie powstał) to chętnie zajrzę doszkolić się w tym temacie.
Żeby nie było, że offtopujemy... to widok na małego gabarycika z innej perspektywy.;)
WP_20170623_12_16_30_Pro.jpg
WP_20170727_18_18_35_Pro.jpg
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2