• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Gabaryty

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Fajna ta Scania, podoba mi sie. Sam od niedawna mam do czynienia z podobnymi transportami, po dobrych kilku latach na firance to dla mnie super odskocznia.
No Scania fakt fajna była - V8 560KM, maunal i na zwolnicy. W środku skórki itp. Sprzedana niestety. Teraz latamy na zmianę z kierownikiem często z naczepami do budowy dróg (cztery leje zsypowe i taśmociąg w jednym- 21m zestaw) starym (2007) MAN'em TGA D26 480KM z wtryskami od EEV i też idzie. Wozimy to z Zielonej Góry pod Berlin. Ja nawet mam swojego pilota w kabinie :)
 

Załączniki

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
No Scania fakt fajna była - V8 560KM, maunal i na zwolnicy. W środku skórki itp. Sprzedana niestety. Teraz latamy na zmianę z kierownikiem często z naczepami do budowy dróg (cztery leje zsypowe i taśmociąg w jednym- 21m zestaw) starym (2007) MAN'em TGA D26 480KM z wtryskami od EEV i też idzie. Wozimy to z Zielonej Góry pod Berlin. Ja nawet mam swojego pilota w kabinie :)
Bez pilota to nie ma jazdy ;-)