• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Gabaryty

Reakcje
10.765 67 1
#25
Eleganckie zdjęcia . Strasznie długie te skrzydełka mają , widać że naczepy do końca porozciągane. Co do transportu to pewnie jakaś firma wygrała przetarg i teraz podwykonawców podnajmuje bo sama może ma swój tabor inaczej zagospodarowany . Ciekawostką tu jest Man z Ol-transu , 5 osi i 50 ton DMC .
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#27
No to może ja zacznę, mam nadzieję, że kolega mattia nie weźmie mi tego za złe. Wprawdzie gabaryt może nie bardzo wielki, ale za to jakie połączenie zainteresowań użytkowników tego forum! Transport pudła końcowego członu zespołu trakcyjnego dla SNCF do zakładów Bombardier w Crespin we Francji. Transport przyjechał z Belgii, samochód jest na belgijskiej rejestracji, ale nie wiem dokładnie, skąd to jechało.

IMG_9346a.jpg
IMG_9348a.jpg
IMG_9352a.jpg