• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Gabaryty

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Zdjęcia zrobione w dniu wczorajszym na parkingu A 2 w kierunku na Warszawę. Wygląda to na wagony kolejowe, typu szynobus,dwuczłonowy, ale pewności nie mam. Jest napisane Skoda Transport.
Zdjęcie0037.jpg
Zdjęcie0036.jpg
Zdjęcie0034.jpg
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
W sumie to często mam do czynienia z gabarytami w pracy. Aktualnie takie mniej spektakularne, chociaż zdarzały się ciekawe. Na foto, śluza do tamy na moście granicznym z Niemcami w Gubinie. Woziliśmy takich cztery z Zielonej Góry z firmy Lubstal. Szerokość elementu w jego najszerszym miejscu 6m - cała droga Zielona Góra - Gubin nasza. Policja, zamykanie drogi, kładzenie znaków, ronda pod prąd i takie tam. Moje zadanie pilotowanie tego. Bardzo miło wspominam.
2012-06-18-009.jpg
2012-06-18-010.jpg
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Fajna ta Scania, podoba mi sie. Sam od niedawna mam do czynienia z podobnymi transportami, po dobrych kilku latach na firance to dla mnie super odskocznia.
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Też robiłem w gabarytach przez 7 lat jako spedytor, analityk i pilot w jednym :) teraz czas odespać nocki więc poszedłem w kontenery :) jak dla mnie najfajniejsze zestawy na skakankach do gabarytów mają Transdory