• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Gabaryty - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Widzę, że części dźwigu jadą i jadą... Trochę tego trzeba przewieźć, żeby zbudować dźwig... Jest moc w tych modelach... (y)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
No to juz coraz bliżej końca... :) w sensie grupowej fotki całego dźwigu w transporcie. Marcin trzeba było dawać foty od 01.12 codzienne inny model i akurat 24.12 pokazałbyś cały zestaw a może nawet złożony dźwig (y). Czekam na foto całości :podstepny:.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Czy wiesz może ile liczy cały zestaw Felbermayer dźwig ja mam 18 modeli i to chyba nie koniec
Niestety nie wiem ile powinno być samochodów , teoretycznie mam wszystkie elementy dźwigu ale kratownice i balast musiałem dokupować osobno bez samochodów, auta z elementami dźwigu zbierałem przez rok, a potem się okazało że Herpa wypuszcza dalej te modele z dostawkami i innymi elementami ale ja się poddałem , finansowo mnie wyniszczyli niestety, o ilość wszystkich musiał byś zapytać Pawła PJ-a :)
 

daf xf105

Aktywny użytkownik
Reakcje
581 2 0
Niestety nie wiem ile powinno być samochodów , teoretycznie mam wszystkie elementy dźwigu ale kratownice i balast musiałem dokupować osobno bez samochodów, auta z elementami dźwigu zbierałem przez rok, a potem się okazało że Herpa wypuszcza dalej te modele z dostawkami i innymi elementami ale ja się poddałem , finansowo mnie wyniszczyli niestety, o ilość wszystkich musiał byś zapytać Pawła PJ-a :)
Wjzz p
Niestety nie wiem ile powinno być samochodów , teoretycznie mam wszystkie elementy dźwigu ale kratownice i balast musiałem dokupować osobno bez samochodów, auta z elementami dźwigu zbierałem przez rok, a potem się okazało że Herpa wypuszcza dalej te modele z dostawkami i innymi elementami ale ja się poddałem , finansowo mnie wyniszczyli niestety, o ilość wszystkich musiał byś zapytać Pawła PJ-a :)
PJ mimo szczerych chęci tez nie może się doliczyć Wassel ma 19 zestawów a ten dźwig z tymi linkami to jedna wielka katastrofa ja go pół roku składałem i dopiero moja żona linki naciągnęła ale elamentu ostatniego przedłużki już nie montuje bo boje się ze emocjonalnie bym nie wytrzymał
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
No kuźwa... to jest coś:love:.
Broda, licznik bije... czy ty już jedziesz na kredycie, czy masz jeszcze zakopany worek złota poniemieckiego... Bo ta seria to chyba jeszcze długo potrwa:podstepny:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
No kuźwa... to jest coś:love:.
Broda, licznik bije... czy ty już jedziesz na kredycie, czy masz jeszcze zakopany worek złota poniemieckiego... Bo ta seria to chyba jeszcze długo potrwa:podstepny:
Kredyt Panie mnie niszczy , złota nie ma niestety a by się przydało :)
Tą serię kupowałem w 2016 i zaprzestałem z wiadomych przyczyn, wystawa we Włocławku zmobilizowała mnie do zrobienia fotek.
Co do ostatniego pokazanego prze ze mnie zestawu to nie należał do kompletu z dźwigiem.
 

Podobne wątki