• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Gabaryty - Brodagaz

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Podpisuje się pod Bartkiem, zestawienie otwartej naczepy z kabiną bez owiewek robi niezłą robotę. Podoba mi się też akcent z pasami wokół przednich lamp.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
FELB.... jest jak tasiemiec "DYNASTIA" Czasami występują w nim brzydale ale trafiają się i piękności "ALEXIS" :ROFL:. Zestawienie Volvo z tą naczepą bardzo dobrze wygląda, ładunek też fajny (y). Powiedz Marcin masz już cały dźwig FELBA... czy to taki "STEVEN", czarna owca w rodzinie :LOL: :D ;).
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
FELB.... jest jak tasiemiec "DYNASTIA" Czasami występują w nim brzydale ale trafiają się i piękności "ALEXIS" :ROFL:. Zestawienie Volvo z tą naczepą bardzo dobrze wygląda, ładunek też fajny (y). Powiedz Marcin masz już cały dźwig FELBA... czy to taki "STEVEN", czarna owca w rodzinie :LOL: :D ;).
Teoria mówi że dźwig mam cały , ale składać go nie będę :)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Teoria mówi że dźwig mam cały , ale składać go nie będę :)
Czyli jednak czarna owca w rodzinie :D. Ale wiem Marcin co znaczy złożyć ten dźwig, jedni siwieją inni tracą resztkę włosów :LOL::ROFL:.
Marcin, a czy wiesz jakiej wysokości byłby żuraw, gdybyś jednak chciał go złożyć?
Pozwolę sobie napisać że oryginalna wersja dźwigu ma 80 cm wysokości, każda dodatkowa długa krata to kolejne 14 cm i w zależności co kto lubi :gwizd: no i najważniejsze potrzeba sporo €€ i dużo cierpliwości :podstepny:.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Marcin, a czy wiesz jakiej wysokości byłby żuraw, gdybyś jednak chciał go złożyć?
W takim razie mój złożony by miał 108cm :)
[DOUBLEPOST=1509661631][/DOUBLEPOST]
Czyli jednak czarna owca w rodzinie :D. Ale wiem Marcin co znaczy złożyć ten dźwig, jedni siwieją inni tracą resztkę włosów :LOL::ROFL:.

I tu jest problem bo ja nie dość że łysy już prawie jestem , to te włosy co mi zostały są siwe , więc raczej nie planuje składać tego dźwigu :)

Pozwolę sobie napisać że oryginalna wersja dźwigu ma 80 cm wysokości, każda dodatkowa długa krata to kolejne 14 cm i w zależności co kto lubi :gwizd: no i najważniejsze potrzeba sporo €€ i dużo cierpliwości :podstepny:.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Dynastii ciąg dalszy... kurde serial mi sie nie podobał ale Twój juz jest OK :D. Scania jak i Volvo bardzo fajnie skonfigurowane... czyżbyś jednak wiózł odważniki na miejsce rozładunku gdzie będzie jednak składany dźwig ;).
 

Podobne wątki