• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Gabaryty - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Man z serii Bayern-Edition wygląda bardzo dobrze. Widzę tylko, że herpa nawet na tych kolekcjonerskich wersjach oszczędza na farbie i nie maluje tylnych lamp. :( Wielka szkoda. Takie postępowanie tej firmy już jest dla mnie nie do zaakceptowania.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Man z serii Bayern-Edition wygląda bardzo dobrze. Widzę tylko, że herpa nawet na tych kolekcjonerskich wersjach oszczędza na farbie i nie maluje tylnych lamp. :( Wielka szkoda. Takie postępowanie tej firmy już jest dla mnie nie do zaakceptowania.
Man trafił mi się w niespodziance co mnie niezmiernie ucieszyło bo w normalnej cenie katalogowej nigdy bym go nie kupił. Niestety nasza siła nabywcza jest znikoma i nie mamy wpływu na rynek ceny i jakość modeli, a Ci co mają siłę nabywczą widać są zadowoleni z cen i jakości.
 

Podobne wątki