• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gabaryty - Brodagaz

RYSA13

Znany użytkownik
No to juz coraz bliżej końca... :) w sensie grupowej fotki całego dźwigu w transporcie. Marcin trzeba było dawać foty od 01.12 codzienne inny model i akurat 24.12 pokazałbyś cały zestaw a może nawet złożony dźwig (y). Czekam na foto całości :podstepny:.

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Czy wiesz może ile liczy cały zestaw Felbermayer dźwig ja mam 18 modeli i to chyba nie koniec
Niestety nie wiem ile powinno być samochodów , teoretycznie mam wszystkie elementy dźwigu ale kratownice i balast musiałem dokupować osobno bez samochodów, auta z elementami dźwigu zbierałem przez rok, a potem się okazało że Herpa wypuszcza dalej te modele z dostawkami i innymi elementami ale ja się poddałem , finansowo mnie wyniszczyli niestety, o ilość wszystkich musiał byś zapytać Pawła PJ-a :)

daf xf105

Aktywny użytkownik
Niestety nie wiem ile powinno być samochodów , teoretycznie mam wszystkie elementy dźwigu ale kratownice i balast musiałem dokupować osobno bez samochodów, auta z elementami dźwigu zbierałem przez rok, a potem się okazało że Herpa wypuszcza dalej te modele z dostawkami i innymi elementami ale ja się poddałem , finansowo mnie wyniszczyli niestety, o ilość wszystkich musiał byś zapytać Pawła PJ-a :)
Wjzz p
PJ mimo szczerych chęci tez nie może się doliczyć Wassel ma 19 zestawów a ten dźwig z tymi linkami to jedna wielka katastrofa ja go pół roku składałem i dopiero moja żona linki naciągnęła ale elamentu ostatniego przedłużki już nie montuje bo boje się ze emocjonalnie bym nie wytrzymał

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
No kuźwa... to jest coś:love:.
Broda, licznik bije... czy ty już jedziesz na kredycie, czy masz jeszcze zakopany worek złota poniemieckiego... Bo ta seria to chyba jeszcze długo potrwa:podstepny:
Kredyt Panie mnie niszczy , złota nie ma niestety a by się przydało :)
Tą serię kupowałem w 2016 i zaprzestałem z wiadomych przyczyn, wystawa we Włocławku zmobilizowała mnie do zrobienia fotek.
Co do ostatniego pokazanego prze ze mnie zestawu to nie należał do kompletu z dźwigiem.