• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Gabaryty - Brodagaz

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
Jest i drugie śmigło :) Co do modelu to pewnie większość ma podobne zdanie... piękny. Czekamy na resztę elementów układanki :)
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
W Szczecinie to chyba zaczęli inwestować w wiatraki :D. Universal jaki jest każdy widzi, porządny model. Jeszcze by pasowały do niego jakieś auta pilotów , jak to tak samemu jeździ ;).
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
W Szczecinie to chyba zaczęli inwestować w wiatraki :D. Universal jaki jest każdy widzi, porządny model. Jeszcze by pasowały do niego jakieś auta pilotów , jak to tak samemu jeździ ;).
Proszę bardzo niestety model ma na sobie naklejki a nie kalkomanie słabo to wygląda taki kupiłem ,ale pewnie pójdzie do przeróbki.
P1330382.JPG
P1330383.JPG
P1330388.JPG
P1330400.JPG
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
No sprinterek nawet nawet. Naklejki takie jak pisałeś u mnie w temacie, na szczęście łatwo schodzą ja swoje odkleiłem bez problemu i bez śladu. Weźmiesz go na warsztat i na pewno będzie cacy (y). A nie powinien mieć jeszcze belki świetlnej na dachu z przodu ?????.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Wśród gabarytów firma Universal Transporte zajmuje czołowe miejsce. Te malowanie jest dla mnie genialne, może przez swoją prostotę.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
Ładny ten Man.I kolorystyka i wersja ciągnika balastowego bardzo mi się podoba.Jedynie bym zmienił na belce tą cześć czarną na srebrną.
 

Szymeq125

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
A i mam pytanie, czy to wcięcie za drugą tylną osią ma jakieś zadanie? Wydłuża się czy coś? Chodzi o naczepę z kolankiem :)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Marcin co na tym placu bedzie budowane,że tyle gabarytów się zjeżdżao_O
A w temacie to "Max Kolanko" podoba mi się bardzo(y)
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
Czasem się zastanawiam czy Wy wszyscy nie mieszkacie czasem obok jakiegoś sklepu modelarskiego z zajebistym asortymentem i nie wypozyczacie za kaucją ;)
Przepikne gabaryty, jak dla mnie troche za współczesne, ale ogląda się znakomicie.
Ino to tło trza w końcu "poszerzyć", bo za krótkie do gabarytów.... :)
 

Podobne wątki