• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Gabaryty - Brodagaz

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#64
No trzeba przyznać , że jest brzydal , no ale polonik i wypada mieć ( jan niestety nie mam :cry:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#65
Bardzo fajnie wygląda z ładunkiem drewna. Choć te gumki jakoś mi nie leżą to i tak lepiej niż z oryginalnym albedowskim ładunkiem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#70
Nie ma to jak fajne kolanko.:D
Bardzo ciekawy ładunek wykombinowałeś. Całkiem fajnie to wygląda.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#71
Nie posmaruje to raczej nie zajedzie daleko :D. Manik bardzo fajny w tym zestawie. Ładunek dobry dorobiłeś do niego tylko ciut za ciężki :podstepny:.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#77
Ten ciągnik balastowy również ciekawy jak dla mnie, ale zdało by się do nich doczepić jakieś gabaryty ;). Ciekawe ile ich jeszcze masz w swoich zbiorach ??:gwizd:Lubie oglądać u Ciebie te staruszki wszelkiego rodzaju (y).
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#78
Muszę przyznać,że Twoje gabaryty robią duże wrażenie,są świetne.
Ostatnia prezentacja z Fordem jest zastanawiająca,wątpie w jego możliowści:niepewny:
Model bardziej pasuje mi do komunalki.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#79
Ten ciągnik balastowy również ciekawy jak dla mnie, ale zdało by się do nich doczepić jakieś gabaryty ;). Ciekawe ile ich jeszcze masz w swoich zbiorach ??:gwizd:Lubie oglądać u Ciebie te staruszki wszelkiego rodzaju (y).
Trochę tego mam, chociaż gabaryty wolę nowsze.
Muszę przyznać,że Twoje gabaryty robią duże wrażenie,są świetne.
Ostatnia prezentacja z Fordem jest zastanawiająca,wątpie w jego możliowści:niepewny:
Model bardziej pasuje mi do komunalki.
Zgadza się że, trochę dziwny model na gabaryt, ale do obsługi technicznej nadaję się jak najbardziej, druga sprawa nie każdy gabaryt musi być ciężki.;)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#80
Dla mnie gabaryt to coś potężnego, duża moc itp. Ten Ford do ciężarowców jakos mi nie pasuje, ale wtedy były inne czasy . Ktoś kto projektował to auto miał pewnie jakiś plan go użycia. Ciekawe czy ma napęd na 4 koła?
 

Podobne wątki