• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Gabaryty - 12groszy

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
TGX Euro 6 w gabarytowej konfiguracji bardzo mi się podoba. Ładnie wygląda połączenie niebieskiej ramy i wieży z piastami w takim samym kolorze. Ale faktycznie wieże mogli dać bogatszą.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
Bardzo fajny kolorystycznie . Mi się ten model w takim stanie , bez teściowej bardzo podoba . Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj nie ma się o co przyczepić , zresztą jak zwykle ;)
Man ładnie się komponuje koło tego budynku . Wygląda jakby kierowca zjechał pod dom się wyspać .
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Bardzo ciekawe zestawienie... osobiście widziałbym tam np: MP 8x4 SLT ;). Co do całego modelu to prawie na bogato, bo jak to już nasz Kolega Maciek zauważa... ta belka mogła by być zrobiona :D a ładunek naprawdę extra się prezentuje na zestawie (y).
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
Trzeba przyznać że ten zestaw świetnie się komponuje . Mi się ten układ bardzo podoba. Jedyne co mi przeszkadza to to że naczepą nie ma zagłębienia w środku na ramię koparki .
 

Podobne wątki