• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

FSO Polonez w 1:8

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#6
Tak jak Ci pisałem w SMSie. Łatwiej im napisać że Poloneza nie będzie niż odpowiadać na tysiące pytań kiedy będzie, jak można go załatwić, jaką będzie miał cenę. Skończy się Maluch już niebawem to zobaczymy. Ich wpis nie jest dla mnie żadnym źródłem, w które trzeba teraz wierzyć.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#15
Pomyślałem o tym Polonezie jak tylko pojawiły się pierwsze informacje, jednak 125 numerów po szybkiej analizie to wyjdzie jak dla mnie za duża kwota...
Dla osób zainteresowanych
Oferta Standardowa 4,99 + 14,99 + 123x 29,99 = 3.708,75 zł miesięcznie 119,96zł
Oferta Premium 4,99 + 14,99 + 123x 34,99 = 4.323,75 zł miesięcznie 139,96zł
różnica pomiędzy w/w opcjami: za gablotę i parę gadżetów dodatkowo 615zł...
Oczywiście jeżeli kogoś stać na taki wydatek to fajnie zbudować i posiadać taki model w kolekcji,
Na pewno będą chętni jednak wydaje mi się, że gdyby Dea zrobiła lepszą ofertę ( np +/- 2.000zł ) to nie jeden z Nas, tak jak ja dodatkowo by się zdecydował...
pozdrawiam
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#18
Przyznam się, że mocno zastanawiałem się nad prenumeratą. Nie znając ilości wydań gazetek szacowałem, że do 3 tys. PLN wyjdzie koszt całości. Jak widać moje szacunki zostały przekroczone, także jestem już dużo bardziej na nie.
Zgadzam się, światła z pilota robią bajer :)
 

Tom

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#19
Przyznam się, że mocno zastanawiałem się nad prenumeratą. Nie znając ilości wydań gazetek szacowałem, że do 3 tys. PLN wyjdzie koszt całości. Jak widać moje szacunki zostały przekroczone, także jestem już dużo bardziej na nie.
Zgadzam się, światła z pilota robią bajer :)
Na stronie deagostyni wszystko pisze.Tak samo 125 numerów ma byc
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#20
Kwota spora, zgodzę się. Do tego wszystkie bajery żeby go ulepszyć też będą kosztowały. Wszystko na szczęście rozłożone w ratach, więc tak nie boli. Ja się nie zastanawiałem i zamówiłem. Teraz jak mam Malucha na ukończeniu to się cieszę że go zacząłem. Polonez wydaje się jeszcze lepszy chociaż trzeba brać pod uwagę że to pokazali model testowy. Ja nie mogę się już doczekać. Chodzi mi pomysł żeby zrobić z niego taksówkę, więc już zabawa się zaczyna.:cool: