• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fremo St.Valentin

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
995 62 25
#15
Ponieważ nadal jest ogólny problem jak to ma być rozwiązane. Jestem w trakcie budowy stacji pod drutem. Jednak ze względu na brak konkretnych decyzji jak mają się skrzynki łączyć stosuje sieć Viessmana. Jak wygląda wiadomo, ale póki co nic lepszego i trwałego do głowy mi nie przychodzi. A nie uśmiecha mi się wyjazd z stacja i siedzenie nad nią aby lutowac co chwilę gdzieś pajeczynke :confused:
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#18
Tak naprawdę to nie ma jeszcze normy FREMO-E, podobno jeszcze mają sporo materiału do przemyślenia ;) Na razie funkcjonuje takie coś, rozwinięcie pkt. 9.3. Module mit Oberleitung z normy modułowej FREMO, pedeef w załączniku. Ale zawiera najważniejsze: wysokość umocowania drutu jezdnego i określony maks. nacisk pantografu na drut. Reszta jak wyjdzie, a widać z St. Valentin, fremoludki nie mają z tym problemów :D
Wydaje mi się, że naprawdę zainteresowani drutem nad torami powinni się kontaktować z klubem Modellbahnverein Graz http://www.mbv-graz.at w sumie to oni zaczęli :)
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
FREMO 12
FREMO 4
FREMO 20
FREMO 0
FREMO 13

Podobne wątki