• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Fremo spotkanie H0e w Haag

Z

Zv

Gość
#1
Dostałem zaproszenie od Michaela Bunki który był na spotkaniu w Istebnej na Fremo spotkanie które odbędzie się 18-22.03.2016 w Haag w Austrii, to ok 500 km ode mnie ok 20 km od Linz. Zapraszam w imieniu organizatorów wszystkich chętnych, oczywiście udział mogą brać wszyscy nie tylko Fremoludki, nie to co w PL to nie tajne spotkanie :p Wybieram się tam na dwa dni, jeden nocleg, bez modułów z taborem jako maszynista-widz, jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam do kontaktu. Oferuję miejsce w aucie za udział w kosztach paliwa i jeśli komuś będzie potrzeba to nocleg u mnie przed i po podróży. Mogę też odebrać kogoś z Bielska z pociągu :)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#2
A może warto spróbować wykorzystać tę okazję do zaprezentowania dokonań polskich modelarzy H0e i pokazać jakieś moduły? W innym wątku jest dyskusja na temat małej obecności polskich modelarzy na imprezach za granicą, więc może warto korzystać ze wszelkich sposobności, by to poprawiać?
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#3
jak najbardziej j ale w tym terminie to dla mnie wyskok na dwa dni... na początek pokażemy tabor i nasz zapał :) w ogóle obecność, o czegoś trzeba zacząć. może uda się jeszcze uratować nasza obecność w Riesa - mam pewien koncept :) Można też w drugą stronę :) Istebna 2016 będzie pełnowymiarowym Fremo spotkaniem i tu zaprosimy zagranicznych gości aby pokazać nasze makiety :) ech piękne plany.... ciekawe kto je spier...li jak to z życiu w PL bywa ... no nic na razie jestem rozżalony ale pojawiła się nutka optymizmu :):)
 

Podobne wątki