• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

FREMO H0 Milevsko 14 – 18. 7. 2010, Czechy

piotrwinc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Czy na tej imprezie tylko można będzie siedzieć na trybunach czy będzie przy modułach ogrodzenie oczywiście dla publiczności.
 
OP
OP
ciekma

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#3
Nie, impreza jest zamknięta dla zwiedzających, co nie znaczy że nie można wziąć w niej udziału jako uczestnik albo gość - ale trzeba się zarejestrować.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#4
Zakończenie zgłoszeń do 20. 5. 2010 r.



Opłata za spotkanie

Opłata wynosi 150 KCZ (~6 EUR) od osoby za całe spotkanie, nie zależy od długości pobytu na spotkaniu.

Opłata obowiązuje członków Zababova (oprócz tych, którzy są jednocześnie członkami FREMO) i zaproszonych gości – żółty identyfikator.

Opłata nie obowiązuje członków FREMO, członków ich rodzin – zielony identyfikator – oraz zaproszonych przez nich gości – czerwony identyfikator.

wklejam aby nie trzeba było szukać potem po innych stronach.
 
OP
OP
ciekma

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#7
Impreza przednia.
KKMK godnie reprezentuje Polskę, z obsługą intensywnego ruchu kolejowego zarówno lokalnego jak również z CSD, DR i MAV radzimy sobie bez problemów, mimo dużych upałów gaszonych tanim czeskim piwem.
Bez fałszywej skromności najładniejsze makiety, oprócz niemieckich i austrackich, to polskie,
ale to dlatego iż wiele czeskich makiet jest w fazie budowy, notabene można sobie oglądnąć
ciekawe rozwiązania techniczne.
Na razie zdjęcia z trybuny dające ogląd całości:
 

Załączniki

spex

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#8
Taka mała prośba, jak ktoś wziął kamerę wideo lub posiada aparat z funkcją. Czy mógł by przejść wzdłuż większości szklaku?
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#11
Moje podsumowanie.

Impreza bardzo udana. Wystąpiły małe problemy DCC na początku, ale potem zostały opanowane, przez co jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenie. Zakwaterowanie dobre, wyżywienie super, a obsługa jadalni mmmm :D Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i dobry humor, którego dostarczał nam z naszej strony sam ciekma sterując stacją Kviteckov. Międzynarodowe spotkanie pozwoliło nam dowiedzieć się jeszcze więcej o FREMO. Niemiecka grupa modelarzy wydała się być zadowolona z naszej obecności co podkreślali i z dużą chęcią przychodzili na naszą stację techniczną po pociągi, aby móc pojeździć po Polskiej części. Turnusy na polsko-węgierski expres znikały w pierwszej minucie. Wszystkim podobały się nasze modele lokomotyw, zarówno fabryczne jak i te robione ręcznie, szczególnie, że prawie wszystkie miały dźwięk. Ale co najważniejsze pokazali nam dużo ciekawostek, o których sądzę mało kto wie na tym forum, Dali dobre razy na temat lokomotyw i DCC oraz bezinteresownie przerobili [naprawili] jeżdżącą polską Bipę. Naprawdę ich doświadczenie w modelarstwie kolejowym jest przeogromne. Również pokazali nam różnicę między POLSKIMI fredami, a fredami FREMO..... :shock:
Wyjechaliśmy uzbrojeni w nowe doświadczenia techniczne, modelarskie, prezenty oraz z inspiracjami na nowe i istniejące moduły.
Uvidíme se za 2 roky
 

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#13
Czekam na fotorelacje bo jestem bardzo ciekawy jaki poziom prezentowały moduły kolegów zza granicy:) oraz jak sie prezentowała bocznica Macieja :D
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#14
Mi się tam nie chciało specjalnie robić zdjęć ;) w hali to była taka lekka... łaźnia :LOL:
Ale mam kilka zdjęć kolegi za Zababova, Ladislava Vrany'ego, nt. wąskotorówki, co była dla mnie najładniejszym fragmentem makiety :D Niestety, ta część makiety była austriacko-niemiecko-czeska jedynie :(
Moich zdjęć też kilka mam.
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#18
Cześć forumowicze i załogo. W końcu mam chwilkę aby podejść do kompa i podzielić się swoimi wrażeniami ze spotkania w Milevsku. Na początku chciałem wam wszystkim bardzo serdecznie podziekować za wspólną zabawę i prosić o przebaczenie jeśli zabardzo zrzędziłem swoimi teoriami 8)
Wielu z nas rozmawiało ze są. Każdy z nas się dowiedzieli tego czy owego o czym pewno wspomni tutaj lub przy spotkaniu w 4 oczy. Wielu z nas porobiło troszkę zdjęć które tu pewno będą prezentowane. Mnie jednak rzuciła się troszkę inna sprawa związana z zagadnieniem makiety kolejowej. Fremowcy znani są z faktu zabawą kolejką/w kolej. Zwał jak zwał, ale mam na myśli MANEWRY na stacjach. Nie wiem jak wielu z was lubi je robić/oglądać ale widzę że makiety fremoludków chyba bardziej są robione pod tym właśnie kierunkiem. Poniżej zaprezentuje wam 3 schematy stacji oraz zdjęcia z nich abyście wiedzieli o czym mówię i co mam na myśli. Mam nadzieje że te zdjęcia i prezentacje staną się troszkę inspiracją dla was przy budowie swoich małych kolejowych światów.
 

Załączniki

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#20

Załączniki

Podobne wątki