• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Freightliner.pl Class 66

Reakcje
292 0 0
#1
Jakiś czas temu udało mi się niespodziewanie upolować spalinowóz Class 66 w barwach Freightliner.pl na Odolanach w Warszawie.
Wybaczcie niską jakość zdjęć ale zrobiłem je iPhone'm i w pośpiechu
IMG_0026.jpg
IMG_0028.jpg
.
 
S

Sebastian

Gość
#2
A co powiecie na Class 66 ze składem pasażerskim i do tego zestawionym z... EN57?

W związku z oblodzeniem sieci trakcyjnej od wczoraj nie kursują pociągi REGIO relacji Sieradz-Łódź Kaliska. Kiedy wczoraj chciałem jechać do Łodzi o 6:38, przy pierwszym peronie stał pociąg, który planowo miał ruszyć o 5:04. Semafor miał podany od 1,5 godziny i tak zostało...
Dziś przez cały dzień autobusowa komunikacja zastępcza pomiędzy Sieradzem a Zduńską Wolą. Dalej do Łodzi pociągi.
Pociągi TLK oraz REGIO z kierunku Ostrowa Wlkp. w kierunku Łodzi przeciągane są trakcją spalinową. I tu właśnie taka ciekawostka :)
Obejrzyjcie dzisiejsze Łódzkie Wiadomości Dnia i materiał "Pociągi stoją". http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/21012014-1830/13721068

Tutaj screen z tego materiału. Class 66 z pociągiem osobowym na stacji Sieradz.
Class 66.jpg
 

szymon3000

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
zrozumieli , że przy mrozach "spaliny" są potrzebne ! niech wrócą SU45 i SU46 !
sorry zapomniałem że "Ich" myślenie boli... bo dlaczego w innych krajach kolej przynosi milionowe zyski.....
 
Reakcje
239 3 0
#7
Masz jeszcze kolejne "genialne" pomysły na puszczanie publicznej kasy z dymem spalonego hektolitrami olejów silnikowego i napędowego. I gdzie ta wielce dochodowa kolej pasażerska??
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#13
A czegoś się spodziewał? Wstawiłeś beznadziejne zdjęcie zrobione kalkulatorem stosunkowo popularnej lokomotywy i oczekujesz samych zachwytów?
 

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#14
Po pierwsze primo: jak napiszę, że nie przypominam sobie wstawiania takiej oceny (a nie sąsiaduje ona z super, żeby mogło mi się omsknąć) to mi albo nikt nie uwierzy, albo będzie zakaz przeglądania forum po używkach
Po drugie primo: bez względu na intencje, jakie kierowały mną przy wystawianiu oceny, nie wiedziałem, że ocena podlega publicznej ocenie
Po trzecie primo: czy aby na pewno chcemy na forum pisać do siebie per "Ty baranie" (albo per "ty elektro-/spalino-/parowozie" w zależności od awatara/nicka) zamiast zapytać "skąd taka ocena?", albo napisać po prostu "jak żeś taki mądry, to zrób lepsze"
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
703 8 0
#16
Temat się trochę "rozluźnił".;-)
Dzisiaj w Szopie IC Wrocław Główny spotkałem tego oto 66013.
DSC_0475.JPG
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
703 8 0
#18
Class 66 66006 dzisiaj w szopie Wrocław Główny. Ekipa techniczna robiła jakiś mały przegląd lub regulacje. Dwa lub trzy razy odpalili silnik i weszli na obroty. W zamkniętym pomieszczeniu naprawdę robi to wrażenie :)
DSC_0494.JPG
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#20
Z mojego archiwum: w lutym 2009 roku miałem okazję uczestniczyć w testowym przejeździe maszyną 66002 z Radomia do Krakowa. Niestety, pogoda była oględnie mówiąc, nie najlepsza. Oto krótka fotorelacja:

IMG_9542.JPG
IMG_9544 (2).JPG
IMG_9541.JPG
IMG_9545.JPG


Między Tunelem a Krakowem mijaliśmy m.in. takie dwa pociągi:

IMG_9570a.JPG

IMG_9571a.JPG
IMG_9574.JPG


Nietypowy gość na krakowskim Dworcu Głównym wzbudził zainteresowanie nawet dyżurnej ruchu peronowej:

IMG_9579.JPG
 

Podobne wątki