• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

FRED - modele wagonów typu 401Zb serii Eamos

Reakcje
15 0 0
#1
Przedstawiam Model Węglarko-platformy Eamos typu 401Zb. Model, tak jak oryginał, ma demontowalne burty, dzięki czemu można go łatwo przekształcić w platformę.
-wykonany całkowicie z metalu, z blach fototrawionych
-wyposażony w odlewane mosiężne wózki i zderzaki
-oraz mechanizm krótkiego sprzęgu
-ciężkie wózki zapewniają nisko położony środek ciężkości
-oznakowanie w epoce IVa lub V naniesione tampodrukiem, Rewizje odpowiedznio: 1972 i 2002rok
-wszystkie dostępne egzemplarze w danej epoce oznakowane tym samym numerem

poniższe zdjęcia przedstawiają jeden z oferowanych modeli.
Cena 260PLN
Do ceny modelu należy doliczyć ewentualne koszty wysyłki w wysokości 18PLN za ubezpieczona „Paczkę24″
Mile widziany odbiór osobisty w centrum Warszawy


Wagony będą dostępne w najbliższy weekend na targach w Piotrkowie Trybunalskim, a także wysyłkowo.
Zbudowałem krótkie serie w obu epokach. Połowa wagonów jest zmontowana, połowa zostanie zmontowana w przyszłym tygodniu. Także na pewno wszystkie nie rozejdą się na targach i wysyłkowo też będą dostępne, jednak ze względu na napięty harmonogram na maile z zamówieniami odpowiem dopiero po weekendzie.

Zamówienia przyjmowane są wyłącznie mailem na adres fred(malp)eaos.pl informacje także przez telefon: 793-075-644
Eamos4-2.jpg
Eamos4-pudełko.jpg
Eamos5-2.jpg
Eamos5-pudelko.jpg
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Adamzalesie napisał(a):
Tyle to doczytałem, ale myślałem że to na dzień dzisiejszy. Miałem nadzieję na z kompletownie składu z kilku różnych numerów. Ale trudno.
ja też, kiedyś już był ten wagon, też w IV i V epoce, więc myślę,i mam nadzieję, że sukcesywnie będą się pojawiać:)
 
OP
OP
fred3rg
Reakcje
15 0 0
#15
Minimalny promień łuku 420mm.

Mam nadzieję na kolejna serię za 1-3 miesięcy. Teraz nie przewidzę tego dokładnie.

Było po jednym numerze ze względu na wielkość serii, nie było sensu robić więcej na raz. Następna seria będzie miała nowy numer. Ze względu na spore zainteresowanie epoką IVa prawdopodobnie dorobię też kilka z pierwszym numerem bo dla wszystkich nie wystarczyło.

W tej chwili mogę powiedzieć już oficjalnie, że wagony w IVa się skończyły.
[DOUBLEPOST=1466442463][/DOUBLEPOST]Pudełko z okładką i gąbką musiał bym dokładniej podliczyć, bo przyznam, że nie wiem ile powinienem za nie wziąć. Ale kupić można;)
Zapewnia na prawdę dobra ochronę modelu, ale okładki teraz zrobione miały ciut niedokładnie policzone wymiary i wyłazi biały pasek :/ Cóż modele robić już umiem, nauczę się robić i opakowania ;)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
fred3rg
Reakcje
15 0 0
#18
Mam nadzieję, że już wszyscy zamawiający otrzymali odpowiedź, niestety nie dla wszystkich wystarczyło.

Następna seria wagonów Eamos typu 401Zb planowana jest po wakacjach. Dokładniejsze informacje pojawia się na forum i stronie www.eaos.pl
Dostępne będą nowe numery. Wcześniej w sprzedaży pojawi się seria wagonów Gags, ale o tym napiszę w oddzielnym wątku.
 

Podobne wątki