• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotki platformy Sgnss

A

Adam-H0

Gość
#6
[/quote]No jeszcze 20 szt. i bedzie wypas :)[/quote]

ciekawe kto da rade ustawic taki sklad ;)
ponad 4 metry dlugosci - mogloby byc interesujace :roll:
 
OP
OP
pepej

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
A. Karczewski napisał(a):
ciekawe kto da rade ustawic taki sklad ;)
ponad 4 metry dlugosci - mogloby byc interesujace :roll:
no mi się to raczej nie uda, ale do czterech chce dobić :D
 
A

Anonymous

Gość
#8
pepej napisał(a):
Tak - Płytki od Blue (ciepłobiałe i czerwone) + UPS i ER20 jeździ i wygląda jak powinien :)
Oczywiscie wyglada prawidlowo jesli jechal by luzem(ER20 oczywiscie) ale z wagonami nie wyglada prawidlowo, nie widzialem w realu lokomotywy ciágnácej sklad z swiecacymi czerwonymi swiatlami z tylu loka.
 
A

Adam-H0

Gość
#11
moim skromnym zdaniem - wagon trzeba wziasc w reke i dokladnie obejrzec - zdjecia fajne, ale nie oddadza wszystkiego - nie widac ze wozek jest kompletnie opisany - na czole wagonu tez sa nadruki - co w naturze to w naturze :LOL:
 
OP
OP
pepej

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Darek W napisał(a):
Oczywiscie wyglada prawidlowo jesli jechal by luzem(ER20 oczywiscie) ale z wagonami nie wyglada prawidlowo, nie widzialem w realu lokomotywy ciágnácej sklad z swiecacymi czerwonymi swiatlami z tylu loka.
tego nie wiedziałem :shock: sugerowałem się rozwiązaniami fabrycznymi :roll:

A. Karczewski napisał(a):
moim skromnym zdaniem - wagon trzeba wziasc w reke i dokladnie obejrzec - zdjecia fajne, ale nie oddadza wszystkiego - nie widac ze wozek jest kompletnie opisany - na czole wagonu tez sa nadruki - co w naturze to w naturze :LOL:
ależ oczywiście, kto jeszcze nie ma Sgnss niech szybko biegnie do sklepu !! :D
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#13
Darek W napisał(a):
nie widzialem w realu lokomotywy ciágnácej sklad z swiecacymi czerwonymi swiatlami z tylu loka
Wielokrotnie zwracałem na to uwagę bo też mnie to interesowało. I zgadza się, tylne czerwone światła podczas jazdy ze składem zawsze są wyłączone. Tak więc nie wygląda do końca jak powinien :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
K
Tabor 8
Tabor 41
Tabor 10
Tabor 2

Podobne wątki