• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota tomaszka

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#82
@koyot To Twoim zdaniem zaprezentowanych modeli juz nie mozna drugi raz prezentowac? :niepewny::eek:
Myślę, że można nawet i kilkukrotnie jeśli są pokazane w innej, nowej aranżacji. Zostały wzbogacone o nowe elementy, dodatki lub patynę. Czy mają inną konfigurację lub zostały pokazane na nowej bądź innej dioramie. Czy w końcu udało się zrobić lepsze fotki albo z innego ujęcia. Ma to wtedy uzasadniony sens i nikt by Ci tu złego słowa nie powiedział. Ale trudno w tej prezentacji odświeżającej znaleźć coś z tego co wymieniłem powyżej, więc nie masz kolego podstaw do tego aby się oburzać na słowa krytyczne pod Twoim adresem. Trzeba przyjąć krytykę na klatę i pokazywać dalej to co masz nowego do pokazania w postaci lepszych, czyli ostrzejszych fotek. To tyle i, aż tyle z mojej strony w tym temacie:)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#88
Scania co prawda prezentowana dużo wcześniej ale i tak nie mogę się napatrzeć na nią :) wygląda świetnie, i te kalki oraz malowanie są idealne (y) Dafik taki smutny bo czarny ale też ma to swój urok, naczepa w oryginalnym malowaniu "DSV" czy to kalki?
 

Podobne wątki