• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota tomaszka

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#64
Kolego @tomaszek12, wklejaj zdjęcia bezpośrednio na forum, a nie podawaj linków do jakichś hostingów zdjęciowych. Ostatnio przez parę takich podejrzanych hostingów zginęły zdjęcia w wielu tematach. Zresztą tego wymaga regulamin, żeby zdjęcia dodawać bezpośrednio na serwer forum.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#71
Modele masz świetne i gratuluję posiadania, ale... mam wrażenie, że pokazujesz je już po raz kolejny a lepsza jakość zdjęć pozwoli jeszcze bardziej pokazać piękno Twojej kolekcji.
 
OP
OP
tomaszek12

tomaszek12

Użytkownik
Reakcje
11 0 2
#72
Zgadza się wszystko kolego :) Dawno nie zaglądałem na forum, tym bardziej do swojego tematu i postanowiłem tak trochę odświeżyć, fotki jakie są takie są, może w przyszłości trochę się poprawią, ale samo to ze jestem kierowcą i nie zawsze czas pozwala na jakąś zabawę ze zdjęciami. ;)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#73
Masz dziwny sposób odświeżania swojego wątku umieszczając zdjęcia modeli już prezentowanych wcześniej. Pomyśl gdyby każdy tak robił to jak po czasie wyglądałoby to forum (o niepotrzebnie wykorzystanym transferze już nie wspomnę).
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#74
Chyba powinno być odgrzewanie , a nie odświeżenie . Czasami żeby zrobić dobre zdjęcie wystarczy poczekać na dobrą pogodę i zabrać modele na dwór . Ustawić pod słońce i można robić po kilka w jednej pozie i potem wybrać najlepsze .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#76

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#78
Nie wiem po co ta dyskusja, nie podoba sie nie oceniaj, nie spełnia regulaminu to usuń i po temacie.
Wyrzucić jest bardzo prosto. Ale widzisz kolego... Ja jestem jeszcze z tego pokolenia, gdzie człowiek zanim wyrzucił to się parę razy zastanowił. Rzeczy, które się zepsuły, lub były nieodpowiedniej jakości się naprawiało. Uważam, że trzeba zwrócić uwagę, żeby spróbować poprawić. Tak jest i w Twoim przypadku. Skoro zdjęcia są nieostre, to trzeba zwrócić Ci uwagę, żebyś poprawił je i wkleił ostre. Wyrzucić się zawsze zdąży.
Także próbuj, ucz się, a efekty przyjdą... :)
 

Podobne wątki