• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota tomaszka

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#41
Jak zwykle u Michała genialna robota, wszystko dopracowane w najdrobnieszych szczegółach. Tobie pozostaje gratulować posiadania takiego modelu. Silver Griffin robi wrażenie zarówno w 1:1 jak i 87-krotnym pomniejszeniu. :)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#45
Piękna ta scania z gryfem. Gdzie taką można nabyć?

Widział bym ją w ruchu pod pełnym oświetleniem i z kogutem na dachu :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#48
Michał ma dar do robienia tych modeli . Zawsze nas potrafił pozytywnie zaskoczyć i tak jest tym razem . Model kapitalnie wygląda i lepiej przy nim tych zwykłych nie stawiać bo wyglądają jak resoraki :D
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#49
Scania wyszła mega. No nie mogę się na nią napatrzeć. Chętnie bym ją widział u mnie wśród innych scan. Gratuluję modelu
 
OP
OP
tomaszek12
Reakcje
11 0 2
#50
Bartek masz sto procent racji :) blado wypadaja przy Silverze. @Zyga59 Michał sie zapowiedział, ze jak bym chciał się pozbyć jej to mam do niego pisać. Ale zbyt mi sie podoba zeby sie pozbywać :D
 

Podobne wątki