• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota tomaszka

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#23
Witaj wśród pozytywnie zakręconych. :)Baw się dobrze i prezentuj to co masz do pokazania.Jak na razie to dobrze się zaczyna bo fajne modele pokazałeś. Czekam na następne.;)
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
#27
Nie urażając nikogo, jedyną słuszną markę tu prezentujesz :D modele świetne, jeśli nie posiadasz dioramy pomyśl nad prezentacją modeli w plenerze ;)
 
OP
OP
tomaszek12
Reakcje
11 0 2
#30
Cisza w temacie, ale niebawem będzie grubo :D Mam nadzieje ze Michał mnie nie zabije :D Chyba bede musiał pomyslec o jakies malej dioramie :) tylko kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać :/ Podpowiedzą koledzy może?
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#31
Cisza w temacie, ale niebawem będzie grubo :D Mam nadzieje ze Michał mnie nie zabije :D Chyba bede musiał pomyslec o jakies malej dioramie :) tylko kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać :/ Podpowiedzą koledzy może?
Proponuję najpierw sobie zrób jakiś projekt co konkretnie byś chciał, może nawet być w paint a potem to już pójdzie. Z własnego doświadczenia wiem, że jak pójdziesz na hurra to nie wyjdzie za dobrze. :LOL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#37
Bardzo fajna ta gablotkowa Scania. Fajne malowanie. Najbardziej pasuje mi z Kempfem. Ale i tak wszystko przyćmiła tylna belka w firance. Pięknie zrobiona. Gratuluję. (y) To Twoje wykonanie?
 

Podobne wątki