• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja flota mixerego

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#4
Testowanie nowego obiektywu rozumiem ale wspomagane chyba było czymś % ;)Teraz na poważnie, modele choć widoczne do połowy to i tak zacne. Mam nadzieję, że kolejna prezentacja będzie już ukazywała model w 100%:)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
M

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#9
Diorama to na ta chwile temat nie do przeskoczenia. Ale robimy kolejne podejscie ze zdjeciami. Od razu przepraszam za grill przy Atego, takiego go kupilem, ale wole miec takiego niz zadnego ;) .


IMG_0957 copy.jpg
IMG_0956 copy.jpg
IMG_0960 copy.jpg
IMG_0959 copy.jpg
IMG_0961 copy.jpg
IMG_0963 copy.jpg
 
OP
OP
M

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#13
Dzieki za komentarze. Nippon Express to przede wszystkim dosc egzotyczna firma, jeszcze chcialbym Magnum w tych barwach posiadac ale to juz niestety wymagalo by troche pracy wlasnej :) .

A dzisiaj przy piatku:
IMG_0979 copy.jpg
IMG_0976 copy.jpg
IMG_0978 copy.jpg
 

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
#17
Ciekawa kolorystyka Twoich modeli. Z mojej strony drobna rada odnośnie ostrości zdjęć, jeżeli wykonujesz je lustrzanką to polecam zwiększyć otwór przysłony ( np. f/10 do f/20). Wtedy cały model i tło jest ostre, sam z tym walczyłem. Może się to przełożyć, że zdjęcie będzie ciemniejsze, ale wtedy zwiększ ISO albo wydłuż czas naświetlania.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#19
Oo a któż się tu pojawił? :ROFL: Fajnie znów zobaczyć twoją kolekcję bo już zapomniałem co tam dokładnie posiadasz. Z ostatnich prezentacji moim faworytem jest Frikus oraz MAN, którego bardzo ci zazdroszczę.
 

Podobne wątki