• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja flota mixerego

OP
OP
M

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#23
Parę lat temu był moim obiektem pożądania ale cena przytłaczała :eek:.Gratuluję posiadania (y).
Jesli chodzi o tego typu modele to najwazniejsza jest cierpliwosc. Niestety czasami trzeba latami czekac az to co nas interesuje gdzies sie pojawi do nabycia, ale potem jaka z tego satysfakcja :).

Ciekawa kolorystyka Twoich modeli. Z mojej strony drobna rada odnośnie ostrości zdjęć, jeżeli wykonujesz je lustrzanką to polecam zwiększyć otwór przysłony ( np. f/10 do f/20). Wtedy cały model i tło jest ostre, sam z tym walczyłem. Może się to przełożyć, że zdjęcie będzie ciemniejsze, ale wtedy zwiększ ISO albo wydłuż czas naświetlania.
Dzieki za rady, przy nastepnej sesji pokombinuje z tymi ustawieniami bardziej.

Oo a któż się tu pojawił? :ROFL: Fajnie znów zobaczyć twoją kolekcję bo już zapomniałem co tam dokładnie posiadasz. Z ostatnich prezentacji moim faworytem jest Frikus oraz MAN, którego bardzo ci zazdroszczę.
Frikus to akurat jest u mnie dzieki twoim talentom aukcyjnym wiec dziekuje :) .


Dzisiaj kolejne ladnie wykonczone Iveco.
IMG_0967 copy.jpg
IMG_0968 copy.jpg
IMG_0966 copy.jpg
IMG_0964 copy.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#24
Piękny model we włoskich barwach. Dobrze, że mam takiego, bo byłaby zazdrość. Ciekawostką jest to, że te oryginał z tym samym numerem bocznym jeździł po polskich drogach. :)
 
OP
OP
M

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#30
AWM ma talent do dopracowywania takich zwyklych zestawow prosto z drogi - no i ja mam slabosc do Wloskich modeli.

Dzisiaj jeden z nielicznych gabarytow w mojej kolekcji.

IMG_0980 copy.jpg
IMG_0983 copy.jpg
IMG_0984 copy.jpg
IMG_0987 copy.jpg
IMG_0985 copy.jpg
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#31
Z pełnym przekonaniem zazdroszczę Ci tego modelu. Malowanie, pochodzenie i konfiguracja daje genialny efekt. Tylko ten walec zdecydowanie nie nadaje się na tą naczepę. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#32
Model zacny, tylko jakbyś popracował nad ostrością zdjęć, to możnaby było obejrzeć go w szczegółach. :(
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#33
Scania super wygląda poprzez malowanie. Koła moim zdaniem są rewelacyjnie zrobione w ciągniku. Pozazdrościć tylko mogę koledze takiego zestawu.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#40
Scania bardzo ciekawa, ale zmienił bym ładunek. "Włoch" jest naprawdę bardzo fajny. AWM potrafi robić fajne modele , bogate w szczegóły. Jak by Ci się kontenery znudziły, to chętnie przygarnę :D...
 

Podobne wątki