• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam serdecznie.Chciałem zaprezentować swoją kolekcje, zbieram około 3 lat, na chwilę obecną posiadam ponad 45 zestawów, niektóre naczepy będą się powtarzać gdyż mam ich po kilka sztuk.Flota cały czas się powiększa.Auta będę wstawiał w miarę wolego czasu.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA i KOMENTOWANIA.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#6
Witamy :) cieszę się, że będziemy mieć możliwość obejrzenia i komentowania tych fajnie poskładanych zestawów :)

Ciekawie się prezentuje ta chłodnia powyżej, nowy MP4 w tym kolorku fajnie wygląda :)
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Witam serdecznie.Chciałem zaprezentować swoją kolekcje, zbieram około 3 lat, na chwilę obecną posiadam ponad 45 zestawów, niektóre naczepy będą się powtarzać gdyż mam ich po kilka sztuk.Flota cały czas się powiększa.Auta będę wstawiał w miarę wolego czasu.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA i KOMENTOWANIA.
INSPEKCJA TRANSPORTU DROGOWEGO- nie mogło ich zabraknąć.







 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#11
Idziesz ostro z tymi modelami, rada zwolnij trochę daj się nacieszyć i skomentować.;)
Czarny Daf się Maverickowi spodoba, mi natomiast podoba się Actros prosty zestaw bez nie potrzebnych udziwnień.:D
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Dzięki za komentarze,widzę że ,,oltrans,, się też pojawił . Jestem mile zaskoczony tym forum, świetna atmosfera i każdy zagląda ,i pisze co myśli o prezentacji.
POZDRAWIAM.
 

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#15
Kolekcja bardzo ciekawa i zróżnicowana. Z ostatniej prezentacji najładniejsza jak dla mnie jest Premka i powiem szczerze, że identyczny zestaw czasami lata koło mojego domu. :D
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#17
Witam nowego kolegę na forum! (y)
I od razu powiem tak : ZWOLNIJ z prezentacjami bo nie nadążą ludzie ich skomentować ;) daj im szanse i czas na to.;)
Tyle tego pokazałeś w ciągu jednego dnia, że trudno jest teraz wybrać faworyta ale :
Czarny Daf się Maverickowi spodoba...
I tu się Brodagaz nie pomylił bo ten model wpadł mi w oko momentalnie a teraz przy okazji wydało się kto mi tą super naczepę od niego na allegro z przed nosa wyrwał. Żebyś Ty wiedział jaki byłem wściekły wtedy jak mnie przelicytowałeś :D A jak bedziesz chciał się kiedyś jej pozbyć to pamiętaj, że ja jestem pierwszy w kolejce.
Drugi zestaw który mi się spodobał to ten z niebieską Premiumką i jeszcze ta naczepa z pierwszej prezentacji "DRY and SAFE".
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Dobre to było z tą naczepą, ale tak mi się spodobała ze od razu pisałem mu ze biorę od ręki niech tylko napisze ile chce, szukałem cały czas HUMBAUR BIG ONE właśnie do tego czarnego DAFa ale jest rzadko na allegro,jedną licytowałem to cena doszła do 84 zł to trochę przesada..Więc jak trafiła się ta to brałem odrazu.
Wiem że to nie ten dział, ale jak by ktoś miał humbaur na sprzedaż proszę dać znać, poniżej dam fotkę. Pozdro.
 

Podobne wątki