• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja FLOTA HARRIBO

harribo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, jestem nowym użytkownikiem waszego forum i chciałbym się zaprezentować swoje modele. Jest ich około 200 :) Na wstępie zdjęcie gabloty:)


1. Scania 142M I generacji V8




2. SCANIA 142M I generacji V8



 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#3
Witamy na forum.Fajne Scanie,szczególnie 142-ki.Proponowałbym dodawać większe zdjęcia przy pomocy opcji "Dodaj załacznik".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#4
Witaj na forum. Ostro pojechałeś z tymi Scaniami. Szkoda tylko, że takie małe fotki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
#7
No i od razu lepiej się ogląda. Fajnie wychodzą Ci fotki. Uważaj tylko z tą Intrą, bo wyładunek silosa na autostradzie jest niewskazany :D
 
OP
OP
H

harribo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Nie chciałem przesadzać z rozmiarem dlatego miniaturki wstawiałem. Zaraz poprawie, a tym czasem na stępna porcja autek.
10. SCANIA R420 HIGHLINE "INTRA" AMW

DSC06382.JPG

DSC06387.JPG
DSC06385.JPG


11. SCANIA R620 V8 "HOCHTIEF" - HERPA

DSC06389.JPG
DSC06391.JPG
DSC06392.JPG
DSC06394.JPG
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#9
O chyba mój Daf z Intry o prawidłowej kolorystyce(po całości pryśnięty bezbarwnym, który uwydatnił właściwą barwę) i przemalowanym podwoziem naczepy - szkoda że nikt się nie wysilił i wciąż silos taki niedokończony...możesz jeszcze dać fotkę z góry?
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
#12
Witam na forum . Ciekawe modele nam tu prezentujesz . Z poprzedniej prezentacji najbardziej spodobała mi się żółta 144 . Z następnej prezentacji fajnie się prezentuje scania do gabarytu . Intra to wiadomo , obie fajne , a jakie kolory ma model z AWM wszyscy wiemy . Ale warto mieć je w kolekcji ze względu na Polski rodowód . Wielki plus za powklejane lusterka .
 
OP
OP
H

harribo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
O chyba mój Daf z Intry o prawidłowej kolorystyce(po całości pryśnięty bezbarwnym, który uwydatnił właściwą barwę) i przemalowanym podwoziem naczepy - szkoda że nikt się nie wysilił i wciąż silos taki niedokończony...możesz jeszcze dać fotkę z góry?
Piter jak tylko znajde czas to się nim zajme:) fotke oczywiście dodam następym razem.

Wielki plus za powklejane lusterka .
Bartek bez lusterek dla m ie gołe modele się wydają:p

Dziękuje za komentarze i następna porcja :)
12. RENAULT PREMIUM "HOCHTIEF" - HERPA

DSC06419.JPG
DSC06421.JPG
DSC06422.JPG
DSC06423.JPG
DSC06424.JPG


13. IVECO STRALIS "PEKAES" - HERPA

DSC06426.JPG
DSC06428.JPG
DSC06429.JPG
 

Podobne wątki