• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fleischmann PROFI BOSS

kwb3rdu

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Tak ja mialem Profi Bosa ale byl dla mnie zbyt skomplikowany - moze dlatego ze przygode z DCC zaczalem od Mutlimaus Roco .
Ma wpisana biblioteke adresow Lokomotyw Fl z dekoderami fabrycznymi , tak ze w tym wypadku odpada jakie kolwiek programowanie . Inne dekodery rozpoznaje podobnie jak Multimaus .
Ma znacznie wiecej mozliwosic sterowania dekoderow wielofunkcjnach niz Mutlimaus Roco.
Duzym plusem jest mozliwoc ustawienia szybkosic na skali cyfrowej .
Na temat sterowania zwrotnic i innych bakerow jeszcze nie doroslem wiec nie moge sie na ten temat wypowiedziec .
Ciekawostka - Nie da sie go odsprzedac jako nowy po jednokrotnym go uruchomieniu .
W instrukcji obslugi jest specjalne na ten temat ostrzezenie . ;)
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
kwb3rdu napisał(a):
Ciekawostka - Nie da sie go odsprzedac jako nowy po jednokrotnym go uruchomieniu . W instrukcji obslugi jest specjalne na ten temat ostrzezenie . ;)
Możesz powiedzieć jak się to objawia ?
 

kwb3rdu

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Dokladnie juz nie pamietam bo troche czasu uplynelo , ale wydaje mi sie ze po zalozeniu biblioteki ze swoimi adresami nie da sie jej wykasowac . ;)
 

martinezo

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#6
kwb3rdu napisał(a):
ze po zalozeniu biblioteki ze swoimi adresami nie da sie jej wykasowac . ;)
... to znaczy, że użyte przeze mnie słowo "dyskwalifikacja" jest adekwatne...
Ciekawe co zrobić jeżeli z własnego taboru coś odchodzi...
 

kwb3rdu

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Oczywiscie mozna kasowac poszczegolne pozycjie tak jak w Multimaus Roco , tylko ze raz zalozona biblioteka pozostaje na stale w menu . Minelo ponad 6 miesiecy jak kupilem zestaw startowy Fl troche sie tym pobawilem i po czterech tygodniach sprzedalem w Ebay .
Z racji tego ze rok wczesniej kupilem zestaw startowy ROCO z Multimouse ktorej obsluga nie sprawila mi zadnego klopotu wybralem Roco . ;)
Mialem nawet zamiar mojego Profi Bossa zaoferowac do sprzedazy na tym forum , ale odradzil mi to jeden z kolegow tego forum udzielajcych sie glownie w temacie DCC .
W ponizszej aukcji facet dos dokladnie w j.niemieckim opisuje zalety P.B Fl.
http://cgi.ebay.de/Fleischmann-Profi-Bo ... =72%3A1229
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 2
DCC 4
DCC 6
DCC 1
DCC 1

Podobne wątki