• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

0m FILMY 0m

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#2
Pasjonujący film zwłaszcza od 0.35 do 1.41 jestem pod wrażeniem.
Większość na tej makiecie jest obrzydliwie sztuczna, jak na tę wielkość.

Pomykająca lokomotywka NS 1 bodajże, z pniami na wózkach, z szybkością ekspresu, żenada, i tu wszystko plasticzane do bólu, czyste i poprawne.
Dawaj dalej.

Ja tylko wstawiam filmy znalezione na ytubie. Co do jakości wykonania tych makiet to o tym nie dyskutuję.
A ja sobie lubię pofolgować, w końcu ile można tłumić prawdziwą naturę.
Wstawiaj filmy a ja będę krytykować, ale obiektywnie.

Tu akurat przynajmniej w dwóch miejscach zauważyłem złączki szynowe, no i ten parowozowy sygnał.
Nie masz makiety bez wad, są co prawda ludzie którym patynowanie wychodzi przepięknie, ale zdecydowana większość to plastikowa produkcja in box, a to już siara, w tej wielkości jak pisałem wcześniej.

A szkoda że nie dyskutujesz, znaczy przyjmujesz i akceptujesz wszystko bez zastrzeżeń a to podejrzane.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#3
Następna relacja

Ja tylko wstawiam filmy znalezione na ytubie. Co do jakości wykonania tych makiet to o tym nie dyskutuję.


trochę długie, ale z przyjemnością się ogląda. Składy z różnych epok no i ta sala, jest gdzie pojeżdzić.
 

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
#7
Rzekłbym śmiało, że jak na szwajcarską precyzję - te makiety jak i wykonane z nich filmy wyglądają jak marne chińskie podróby...
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#9
Pogodzę Was, większość rodzimych makiet też wygląda jak podróba, zwłaszcza te z gołymi skrzynkami.

A może Kolega Bolutek swoją pokaże, tę realistyczną, co nawet dziadka Leszka by powaliła.;)
 

Bolutek

Ostrzeżony
Reakcje
1.611 378 7
#10
Pogodzę Was, większość rodzimych makiet też wygląda jak podróba, zwłaszcza te z gołymi skrzynkami.

A może Kolega Bolutek swoją pokaże, tę realistyczną, co nawet dziadka Leszka by powaliła.;)
Proszę - bardzo malutki wycinek Szwajcarii w realu. Szkoda że dopiero wtedy kiedy fotografia cyfrowa stała się powszechnie i tanio dostępna...
- kolej Jungfraubahn przed wjazdem do tunelu pod Eiger, Interlaken Ost, stacja Kleine Scheidegg z indiańskim namiotem, taki podjazd pod stację Grindewald...lekko stromy...
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#11
Ale ja piałem o makiecie takie obrazki sobie mogę sam znaleźć, czytamy ze zrozumieniem, krytykujesz znaczy umisz lepiej, jak nie siedzisz cicho.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorowe makiety/moduły 2

Podobne wątki