• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Film z koleją w tle.

mpmazurek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Osobiście bym wybrał inny pasujący do epoki I-szej, a ruch jego można by spowodować linowym wyciągiem . (później do wymazania)
Nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem... Jaki według Ciebie parowóz byłby lepszy?

Polecam zobaczyć "Zimną wojnę" Pawlikowskiego. Pomimo, że pociąg dalekobieżny prowadzi TKt48-191 to kadry zostały tak dobrane, że w ogóle tego nie widać.
 

Jarząbek

Znany użytkownik
Reakcje
1.581 73 0
#11
Moim skromnym zdaniem skoro nie ma u nas odpowiedniego parowozu, należy poszukać ... u sąsiadów. Choćby ten tendrzaczek (nie wiem czy jest czynny), który był jakiś czas temu ucharakteryzowany na TKp11.
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.860 111 7
#12
Tp2 z Jaworzyny, nie dawno odmalowany przez miłośników kolei. Są inne ale wymagają nakładu. Tylko nie wiem po co pseudo reżyserzy chcą filmować sceny kolejowe w filmach, nie starając się o większą dokładność historyczną, już lepiej nie zabierać się za takie sceny.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.626 15 0
#14
Może nie do końca zawartość zdjęć nawiązuje do tytułu wątku, jednak nic lepszego nie wymyśliłem. W ostatnią niedzielę tj. 17.03.2019r, jedna z nastawni na stacji Warszawa Praga (na wysokości wagonowni) stała się przejściem granicznym między Ukrainą a Rosją.

5.JPG 5a.JPG 5b.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki