• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm. Fikcyjna Parowozownia oparta na motywach PKP

Kolego Hajek. Wychowałem się w Zagłębiu Śląsko Dąbrowskim, w mieście Będzin. Do tej pory brat który zamieszkuje to mieszkanie ma kuchnię węglową. I muszę Cię poinformować, że po załadunku takiej ilości węgla to pomieszczenie było by całe w pyle węglowym, a u Ciebie czyściutko, biurko, regał, żadnego śladu pyłu. Zobacz jak wygląda ściana na 3 zdjęciu które załączył kolega poziomek 72, cała osmalona sadzą mimo że nie widać w tym pomieszczeniu kawałka węgla. Może jednak mimo jak sam napisałeś [ i tak nie będzie widać przez okna, najważniejsze że " Coś " tam jest ] troszeczkę byś ubrudził to pomieszczenie, tak delikatnie.

Hajek

Aktywny użytkownik
Kolego Hajek. Wychowałem się w Zagłębiu Śląsko Dąbrowskim, w mieście Będzin. Do tej pory brat który zamieszkuje to mieszkanie ma kuchnię węglową. I muszę Cię poinformować, że po załadunku takiej ilości węgla to pomieszczenie było by całe w pyle węglowym, a u Ciebie czyściutko, biurko, regał, żadnego śladu pyłu. Zobacz jak wygląda ściana na 3 zdjęciu które załączył kolega poziomek 72, cała osmalona sadzą mimo że nie widać w tym pomieszczeniu kawałka węgla. Może jednak mimo jak sam napisałeś [ i tak nie będzie widać przez okna, najważniejsze że " Coś " tam jest ] troszeczkę byś ubrudził to pomieszczenie, tak delikatnie.

Dzięki za sugestie, Przekonałeś mnie jutro pobrudzę

Rotor72

Aktywny użytkownik
hmm.... a murowany komin na fundamencie ze stalowej rury kominiarskiej??? coś tam chyba jeszcze jednak brakuje? ;)
A i tak model i jego wykonanie zacne! Gratulacje.

Ostatnio edytowane: