• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Fikcyjna Parowozownia oparta na motywach PKP

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
Pracy ogrom i tutaj chylę czoła, ale jednak muszę to napisać - czemu tam jest tak czysto? Przynajmniej przy samych drzwiach bym dodał odrobinę życia do tego miejsca.
 
OP
OP
Hajek

Hajek

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
668 0 0
Budynek Parowozowni będzie konstrukcją kombinowaną odnośnie użytych materiałów, podłogi ze spienionego PCV (Twardy), konstrukcja więźby dachowej z MDF a ściany z kartonu.
Już na początku mały problem, laser wypalił szerszy otwór na kanał niż ja narysowałem, (widocznie większa moc lasera zrobiła większy szrank wypalonego materiału niż ja przewidziałem) wewnętrzne otwory pod mocowanie torów weszły by w światło kanału, przykleiłem pasek polistyrenu o grubości 0.5mm i teraz jest dobrze.

278.JPG

Teraz wiercenie otworów na pozostałych kanałach, wszystkich otworów będzie 280 a te wewnętrzne blisko ściany kanału trzeba wiercić ostrożnie do krawędzi jest 0.4mm.

279.JPG
 

Podobne wątki