• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p oraz przyczepa Niewiadów

Joel85

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam
Nie mam doświadczenia w modelarstwie. 126p skladalem w zasadzie jako pierwszy model.
Mam do Was pytanie.
Czy też mieliście następujące problemy?
1. Moim zdaniem zbyt delikatne mocowanie kół zwlaszcza przód. Dokrecalem bardzo mocno- może za mocno- i ciągle rusza się w pionie. A gwint już wyroboiony.
2. Montaż drzwi podobnie - zbyt ciężkie vs 3 małe śrubki
3. Zupełnie nie pasuje w 100% tylny element- na którym mocowany jest zderzak - do całości karoserii. Zamawialem dodatkowy nr - to samo. Ja wiem że to metal plastyczny - próbowałem na różne sposoby i nic.
Czy jest ktoś z okolic Krakowa kto na żywo dałby wskazówki gdybym pokazał model jak to usprawnić?
 

Radziu

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Niestety nie zdecydowałem się na Maluszka i mocno tego żałuję. Nie spodziewałem się po gazetkowym wydaniu takiego efektu. Póki co składa Poloneza i Fiata 125, ale marzy mi się żeby zrobili ponowne wydanie Maluszka.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:8 oraz 1:12 87

Podobne wątki