• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p oraz przyczepa Niewiadów

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Miesiąc czekania, dwadzieścia minut skręcania i znowu miesiąc czekać na kolejne numery.:mad:
Nerwy masz Piotruś ze stali. Ja bym cholery dostał z takim czekaniem :rolleyes:
BTW - Nie martw się jak Ci nie doślą drugiego przedniego siedzenia. Wstawisz tam karnisz, narty, albo element meblościanki i pełen realizm przewozu "gabarytów" w RPL-u masz gotowy;)
 

Tom

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
Ja zaczynam sładanie malca.Tak jak kiedys pisalem zrealizowalem pomysl by silnik podczas pracy sie trzasł.Wyszlo fajnie tylko w modelu na razie brak tylnej belki i nie za bardzo mam jak to zaprezentowac.Ale tu link filmu mojego silniczka.
Troche warkot mi sie nie podoba ale mysle ze nie jest zle.Jak sadzicie?
Ale teraz czas na przednie zawieszenie.Czy ktos z Was modyfikowal je?Przeciez to tutaj to totalna porazka!Resor byl tak twardy i prosty ze jak ma sie to ugiac i jeszcze sprezyny w amorkach!
 

Tom

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
IMG_20171005_224407.jpg
Zobacz załącznik 508937 A tak wygladaja moje wachacze z przerobionymi przegubami
P..S.Co do przedniego zawieszenia znalazlem sposob na zmiane harakterystyki resoru.Z amortyzatorow wywalilem sprezyny i je przerobilem ze bardziej przypominaja orginal.A resor faktycznie resoruje.Jak ktos bedzie zainteresowany to opisze jak to zrobilem.
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
2 0 0
Szkoda tylko ze te wszystkie modele tak dlugo trzeba zbierac i tyle kasy dac.Taka dziwna polityka..Jak by bylo szybciej i o polowe taniej to wiecej by sprzedali i wiecej zarobili.Przynajmniej na rynku polskim.Gdzie spoleczenstwo biedniejsze.
 
Reakcje
2 0 0
Wydawca w ogole nie przewidzial miejsca ani drzwigienek ssania i rozrusznika.Troche to dziwne.Zastanawia mnie jeszcze dziwny wyglad zatrzaskow od pasow.Wyglada to tak jakby tam mialy jeszcze wejsc czerwone przyciski.Ale jak dotad ich brak.Zapomnieli czy po prostu zostawili niedorobke.
 

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Dawno nic nie prezentowałem, więc przyszła pora i na mnie.;)
60 numerów za mną. Prawie półmetek... i maluszek powoli rośnie w siłę:)

Ostatnie zmiany jakie wprowadziłem wzgledem instrukcji Dea:
- uzupełniona instalacja eletryczna komory silnika i nałożone zabezpieczenie antykorozyjne
- podłoga otrzymała fajną "włochatą" wykładzinę. Tu ogromne ukłony dla kolegi Piotrka za pomoc w jej odpowiednim naklejeniu, ja niestety poległem. Dzięki Piotrek!(y)
- fotele dostały czarne przeszycia jak w oryginale
- w tunelu środkowym pojawiły się dźwigienki ssanka i rozrusznika
- pedał gazu został przerobiony i umieszczony prawidłowo
- pomalowana stacyjka na kolumnie kierowniczej

Oczywiście fotele się przesuwają, uchylają a oparcia są regulowane w pewnym zakresie.

Parę zdjęć... na razie bez przyczepy. Niestety jak na razie wygląda ona słabo i tu niestety czeka mnie jeszcze sporo przeróbek. Z tym tematem na razie jestem w lesie.:(

20171021_120852.jpg

20171021_121601.jpg

20171021_121617.jpg


... i kilka zbliżeń na zmiany:
20171021_120926.jpg

20171021_120946.jpg

20171021_121014.jpg

20171021_121057.jpg

20171021_121154.jpg

20171021_121216.jpg

20171021_121236.jpg

20171021_121324.jpg
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:8 oraz 1:12 87

Podobne wątki