• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p oraz przyczepa Niewiadów

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
#2
Hmmm... Ja pamietam takiego 'Malucha' na kabel ;) (sterownik z bateria 3R12). W pracowni modelarskiej mielismy takie dwa przerobione na RC - startowalo sie nimi w klase RCEB (lata 80 XXwieku). Ale nie pamietam skali. Fajne były :D
 

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
#8
Swoją drogą za cenę wszystkich numerów wraz z częściami, mógłbym kupić prawdziwego ( ewentualnie 2-3 w stanie pozwalającym na jazdę) :D Maluch powinien składać się ze 100 numerów, tak jak Warszawa. Pozostałe 25- przyczepa Niewiadów.
 

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
#10
W sumie równie dobrze można sobie zadać pytanie, kto kupiłby model 12- centymetrowego wagonu towarowego za 100 czy jeszcze więcej złotych. Jakby nie patrzeć chętni są.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#11
To nie ma co przeliczac modeli w skali na samochody 1:1, bedac w Piotrkowie niemczy co mieli oswietlone modele to wyceniali jedną ciezarowke z naczepa na minimum 1500 euro wiec jaki samochod 1:1 bylby za to ;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#13
Przypuszczam że byle jaki, bo jaką ciężarówkę i jeszcze z naczepą można kupić za 1500 ojro.
Scania 1/87, tyle że oswietlona diodami przez nich, wygladała obłędnie, to mówił mi ze jak by ją sprzedawał to minimum 1500 euro. A czy za 1500 euro byłby byle jaki samochód? To mysle kazdego indywidualna sprawa, bo ja za ta kwote juz bym był w stanie kupic mój wymarzony samochód 1:1 do remontu ale jeżdzący.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#14
I niech sobie kosztuje ponad 3k.Ja go chcę i go uzbieram a gdybym się liczył z cenami wszystkich modeli to bym musiał sobie je sam z zapałek robić.Wiem że chińczyk zrobił go za 400zł, ale jaki ma to znaczenie? Jak mi się coś podoba to nie będę się szczypał, zwłaszcza że kwota jest rozbita i nie trzeba jej wykładać od razu całej.
 

kapitanchuk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Ja się własnie zastanawiałem nad kupnem tej kolekcji i nawet założyłem temat, ale widzę, że tu jest konstruktywna rozmowa :) Trochę się dowiedziałem na ich infolinii. W sumie to wygląda jak rozłożenie na raty, a fun będzie dobry. Zgadzam się, że czasem trzeba zrobić coś dla siebie i dla przyjemności. Miesięcznie nie wychodzi wcale tak dużo. Zwłaszcza, że 125 numerów trochę będzie się składało.
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Zastanawiam się nad zaprenumerowaniem, tylko ciekawe czy nie doliczą nie wiadomo czego, jak się nagle zrezygnuje z dalszej prenumeraty. W sumie to opłaca się zaprzestać na drugim numerze i łyknąć dodatkowe gadżety. Za ponad 3000 to jednak chyba wolę wyremontować jednego ze swoich trzech maluchów na glanc, w sumie to większy pożytek no i skala 1:1.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#20
Zamówiłem niedawno prenumeratę. Szkoda, że przyczepa nie będzie miała oświetlenia.
Zawsze można dorobić sobie oświetlenie we własnym zakresie. Przecież w tak dużej skali, to zrobienie oświetlenia i ukrycie przewodów nie powinno być trudnością. A i odpowiedniej wielkości diody też są dostępne bez większych problemów. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:8 oraz 1:12 87

Podobne wątki