• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p oraz przyczepa Niewiadów

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#2
Hmmm... Ja pamietam takiego 'Malucha' na kabel ;) (sterownik z bateria 3R12). W pracowni modelarskiej mielismy takie dwa przerobione na RC - startowalo sie nimi w klase RCEB (lata 80 XXwieku). Ale nie pamietam skali. Fajne były :D
 

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
#8
Swoją drogą za cenę wszystkich numerów wraz z częściami, mógłbym kupić prawdziwego ( ewentualnie 2-3 w stanie pozwalającym na jazdę) :D Maluch powinien składać się ze 100 numerów, tak jak Warszawa. Pozostałe 25- przyczepa Niewiadów.
 

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
#10
W sumie równie dobrze można sobie zadać pytanie, kto kupiłby model 12- centymetrowego wagonu towarowego za 100 czy jeszcze więcej złotych. Jakby nie patrzeć chętni są.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#11
To nie ma co przeliczac modeli w skali na samochody 1:1, bedac w Piotrkowie niemczy co mieli oswietlone modele to wyceniali jedną ciezarowke z naczepa na minimum 1500 euro wiec jaki samochod 1:1 bylby za to ;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#13
Przypuszczam że byle jaki, bo jaką ciężarówkę i jeszcze z naczepą można kupić za 1500 ojro.
Scania 1/87, tyle że oswietlona diodami przez nich, wygladała obłędnie, to mówił mi ze jak by ją sprzedawał to minimum 1500 euro. A czy za 1500 euro byłby byle jaki samochód? To mysle kazdego indywidualna sprawa, bo ja za ta kwote juz bym był w stanie kupic mój wymarzony samochód 1:1 do remontu ale jeżdzący.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#14
I niech sobie kosztuje ponad 3k.Ja go chcę i go uzbieram a gdybym się liczył z cenami wszystkich modeli to bym musiał sobie je sam z zapałek robić.Wiem że chińczyk zrobił go za 400zł, ale jaki ma to znaczenie? Jak mi się coś podoba to nie będę się szczypał, zwłaszcza że kwota jest rozbita i nie trzeba jej wykładać od razu całej.
 

kapitanchuk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Ja się własnie zastanawiałem nad kupnem tej kolekcji i nawet założyłem temat, ale widzę, że tu jest konstruktywna rozmowa :) Trochę się dowiedziałem na ich infolinii. W sumie to wygląda jak rozłożenie na raty, a fun będzie dobry. Zgadzam się, że czasem trzeba zrobić coś dla siebie i dla przyjemności. Miesięcznie nie wychodzi wcale tak dużo. Zwłaszcza, że 125 numerów trochę będzie się składało.
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Zastanawiam się nad zaprenumerowaniem, tylko ciekawe czy nie doliczą nie wiadomo czego, jak się nagle zrezygnuje z dalszej prenumeraty. W sumie to opłaca się zaprzestać na drugim numerze i łyknąć dodatkowe gadżety. Za ponad 3000 to jednak chyba wolę wyremontować jednego ze swoich trzech maluchów na glanc, w sumie to większy pożytek no i skala 1:1.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#20
Zamówiłem niedawno prenumeratę. Szkoda, że przyczepa nie będzie miała oświetlenia.
Zawsze można dorobić sobie oświetlenie we własnym zakresie. Przecież w tak dużej skali, to zrobienie oświetlenia i ukrycie przewodów nie powinno być trudnością. A i odpowiedniej wielkości diody też są dostępne bez większych problemów. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:8 oraz 1:12 87

Podobne wątki