• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p oraz przyczepa Niewiadów

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Część druga z dzisiejszych prac.
Śruby w drzwiach zamalowane, doszło kilka atlasów i detali. Tak wiem że zamontowałem odwrotnie uchwyty do otwierania drzwi, ale zobaczyłem to dopiero po skręceniu wszystkiego.:mad:
126p 001.JPG
126p 002.JPG
126p 003.JPG
126p 005.JPG
126p 006.JPG
126p 008.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Rewelacyjnie Ci to wyszło. Wygląda tak jak pamiętam z młodości w naszym maluszku. Znów jestem pod wrażeniem realizmu, który potrafisz oddać w tych miniaturach. (y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Pisałem o tym już przy dodawaniu zdjęć.:p
Tak już musi być bo nie będę odkręcał budy od podwozia, rozpinał elektryki, odkręcał drzwi od nadwozia i wreszcie ich rozkręcał żeby odkręcić dwie śrubki mocujące te klamki.
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.073 140 0
Chciałem się zapytać jak do Bułgarii dojedziesz z zapakowanym gratami bagażnikiem, ale zerknąłem na stronę deA i widzę bagażnik dachowy ;)

Poza tym model cudo!
 

Tom

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
Okazuje się, że DeAghostini odkryło swoją gafę i w 105 numerze dodano dźwignie ssania i rozrusznika z obudową.
Rychło wczas :) info z FB
Ciekawe jak będzie mocowane.
Jako prenumerator dowiem się osobiście może za miesiąc lub 2, a od Was sporo wcześniej.

Kolejny, 105. numer kolekcji „Fiat 126p Maluch’’ w sprzedaży!
Z numerem kolejne części do budowy modelu: ramię, obudowa
i wkład bocznego lusterka, mocowanie drążka skrętnego
przyczepy, dzbanek z pokrywką, dźwignie ssania i rozrusznika
z obudową.
No właśnie.Jak wcześniej się ich pytałem czy przewidują te drzwigienki to napisali że nie.Potem je dolozyli ale ja już sam zrobiłem.Tak samo było z dzwonnicą gazu przy gaznika.Dlatego nie składam modelu dopóki nie będzie całości.
 

Desperado76

Nowy użytkownik
Reakcje
3 1 0
Chcę zamówić lakier zaprawkowy na śrubki. Do tej pory jakoś mi nie przeszkadzały czarne łby.
Jednak teraz jak widzę Wasze prace to zaczęły mnie irytować, zwłaszcza te na drzwiach.
Myślałem o zamówieniu na allegro. Ktoś zamawiał ?? Jakiś kod lakieru ?? Pomocy !!!!
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Ja użyłem Humbrola 7. Malowałem teraz w drzwiach, klapie silnika i poprawiałem w bagażniku. Jest idealny, ale nie pamiętam czy przypadkiem wcześniej czegoś nie dolałem do niej w celu uzyskania takiego koloru.
 

Tom

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
Chcę zamówić lakier zaprawkowy na śrubki. Do tej pory jakoś mi nie przeszkadzały czarne łby.
Jednak teraz jak widzę Wasze prace to zaczęły mnie irytować, zwłaszcza te na drzwiach.
Myślałem o zamówieniu na allegro. Ktoś zamawiał ?? Jakiś kod lakieru ?? Pomocy !!!!
Kilka stron wcześniej ktoś podawał dokładny numer lakieru i linka
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
A jakoś nie pomyślałem o tym, nie mniej jednak szukam figurki kominiarza w TT albo N-ce żeby na lusterku powiesić. Kiedyś modne były te figurki w samochodach.
 

Załączniki

  • 43,3 KB Wyświetleń: 14
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:8 oraz 1:12 87

Podobne wątki