• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p oraz przyczepa Niewiadów

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#26
Zapewne przyczepa zacznie się pojawiać jak Maluch będzie kompletny.Dziś dostałem pierwszą przesyłkę z dwoma numerami, pokrywą silnika i kołem.
 

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
A jaką wersję prenumeraty masz? Przeczytałem dziś, że jest opcja Premium gdzie potem dostajesz gablote na Malucha. Ja na razie kupuje w kiosku ale zastanawiam sie nad zaprenumerowaniem
 

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#30
Mi żona powiedziała wczoraj żebym zamówił prenumeratę premium i że ta gablota jak przyjdzie razem z ostatnim numerem to bedzie od niej prezent akurat na nasza rocznice :) Ciekaw jestem jak to będze się prezentowało razem, musze znalezc miejsce w salonie na mojego Kaszaka
 

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
Poza tym tak sobie myśle że zbudowanie takiej gabloty to mnostwo pracy, elementow itd a taka gotowa od De Agostini ktora przyjdzie razem z ostatnimi czesciami modelu to fajna sprawa - nawet jesli nie jest taka tania :)
 

pasztecik2233

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
Pewnie masz rację, ale skoro żona dała taką propozycję to mam nadzieję, że będzie oszczędzała na swoich "przyjemnościach" czyli szmatkach kosmetykach itd. Ja już wyczekuję ostatniego numeru i momentu kiedy zloze ostatnie czesci modelu i ustawie w tej gablocie. A Zaqu moze sie jeszcze przydać, mam kilka innych modeli ktore potrzebuja gabloty, wiec pewnie sie odezwe, dzieki! :)

PS. Też zbierasz Fiacikia?
 
J

Jurek ST44

Gość
#35
Składanie takich zabawek to jak wzięcie kredytu. 125 numerów, licząc 12 numerów rocznie to 10 lat, wersja bardziej optymistyczna, 2 numery miesięcznie to 5 lat. 125 razy 24.99 =3123.75. Strasznie wysokie odsetki :D
 

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#36
Numery wychodzą co tydzień więc będzie trochę ponad 2 lata.
Dla jednych drogo, dla innych nie. Papierosy i piwo też są drogie, a jakoś nie liczymy ile kto na to wydaje. Nikt też tego pod przymusem nie kupuje :)
 
J

Jurek ST44

Gość
#37
Numery wychodzą co tydzień więc będzie trochę ponad 2 lata.
Dla jednych drogo, dla innych nie. Papierosy i piwo też są drogie, a jakoś nie liczymy ile kto na to wydaje. Nikt też tego pod przymusem nie kupuje :)
Jak na razie to nie było wyliczone kto ile wydaje tylko ile wyrób kosztuje. Jak już wymieniasz używki to dodaj owoce lasu, jeżynki.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#38
Składanie takich zabawek to jak wzięcie kredytu. 125 numerów, licząc 12 numerów rocznie to 10 lat, wersja bardziej optymistyczna, 2 numery miesięcznie to 5 lat. 125 razy 24.99 =3123.75. Strasznie wysokie odsetki :D
W ten sposób kupi go mnóstwo ludzi, gdyby od razu calość gotowy kosztował przykładowo 1800zł to maaaało kto by go kupił płacąc jednorazowo tyle za model. Ja np nie dalbym tyle, a w częsciach tak, bo wtedy człowiek tego tak nie odczuwa.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#40
Pewnie masz rację, ale skoro żona dała taką propozycję to mam nadzieję, że będzie oszczędzała na swoich "przyjemnościach" czyli szmatkach kosmetykach itd. Ja już wyczekuję ostatniego numeru i momentu kiedy zloze ostatnie czesci modelu i ustawie w tej gablocie. A Zaqu moze sie jeszcze przydać, mam kilka innych modeli ktore potrzebuja gabloty, wiec pewnie sie odezwe, dzieki! :)

PS. Też zbierasz Fiacikia?
Tak, ta choroba już tak podstępnie się rozwija, że człowiek nie ma siły się jej oprzeć. Dopiero co skończył się po 2 latach kompletowania VW Garbusek Cabrio i jest piękny.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:8 oraz 1:12 87

Podobne wątki