• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fiat 126p okiem rasowego modelarza - pytanie i ankieta.

Jak ty oceniasz tą serię ?

  • Świetna.

    Votes: 2 50,0%
  • Słaba.

    Votes: 2 50,0%

  • Ogółem głosujących
    4
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Maciek Wójcik

Znany użytkownik
Reakcje
1.076 129 15
#1
Cześć.
Kilka miesięcy temu wyszła taka seria od DeAgostini - Fiat 126p. Jak wy oceniacie tą serię ? Moim zdaniem jako, że nie jestem takim "rasowym" modelarzem to jest dosyć słabe. Już wole kupić prawdziwego Fiata i nim jeździć na zloty itp.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#3
To kup sobie prawdziwego i jeździj na zloty a modelarzom i kolekcjonerom nie odbieraj przyjemności w składaniu tego "słabego" Malucha. Pisać aby pisać, to prawda źle się dzieje na forum.:(
 
J

Jurek ST44

Gość
#4
Macieju kręcisz tematy jak baran rogi. :ROFL: Zrób sobie proce i postrzelaj do butelek. Z Twojego drugiego planowania makiety też nic nie wyjdzie.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#5
Pomijając bezwartościowość większości postów naszego nowego/starego użytkownika, zastanawiam się skąd w takich młodych ludziach (u starych jeszcze tego nie zauważyłem) takie parcie na szkło?
Ledwo się zarejestrował, a już wszędzie go pełno,żeby jeszcze wnosił coś wartościowego, ok, ale tak?
Po co tak nachalnie podkreślać swoją obecność?
Robić swoje i pokazywać swój dorobek, a nie klepać puste posty (choć to można zarzucić nam wszystkim i każdemu z osobna)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 2
W robocie 1
W robocie 217

Podobne wątki