• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele FESTIWAL MODELARSKI W BYTOMIU

M

Melchior

Gość
#2
Będę, bynajmniej z ramienia PKP PLK, która jest fundatorem nagrody dla najciekawszego modelu pojazdu szynowego. Oprócz tego będziemy rozdawać gadżety związane z akcją "Bezpieczny przejazd".
 
M

Melchior

Gość
#3
Nie wiem czy ktoś z Państwa dotarł, nie mniej jednak zamieszczam krótką fotorelację z tej bardzo udanej imprezy. Do kogo trafił puchar PLKi, nie pamiętam;) Pragnę z tego miejsca ponownie podziękować organizatorom, a także firmie ***NIEDOZWOLONA REKLAMA*** z Chorzowa, za drobne, ale bardzo miłe ukłony z ich strony, dla nas, modelarzy kolejowych.

WP_001363.jpg


DSCF1521.JPG


DSCF1536.JPG

DSCF1518.JPG


WP_001352.jpg

DSCF1540.JPG
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#5
Byłem :) stoisko super:) miałem przyjemność pojeździć po ty zacnym module :) Ameryką
w przyszłym roku sam wystawie trochę modułów :)
 
M

Melchior

Gość
#7
Nie rozumiem, dlaczego to PKP PLK miała by Państwa zapraszać, do imprezy organizowanej przez IPMS Polska? PLK była tam kurtuazyjnie, a nie w charakterze organizatora, czy współogranizatora imprezy. Panie Czesławie, mieszka Pan w Bytomiu, bądź co bądź to najłatiwej byłoby Panu poruszyć kwestię z organizatorami.
 

Podobne wątki