• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Sosnowiec - Festiwal Kolej w Miniaturze - III edycja, 17-18 marca 2018

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.642 133 3
#42
Ten przemycony dla organizatora konkursu w którym zająłem 3cie miejsce ale cicho ...

Fakt maluchy były na eksport :)) a wagony albo zostaną DB i NS S.I.T.F.A bo taki też tam był albo wymyślone PKP
 
Ostatnio edytowane:

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#44
Serdecznie podziękowania dla wszystkich, zarówno uczestników, organizatorów, jak i zwiedzających. Kolejna świetna edycja festiwalu!
Ode mnie też kilka fotek ;)
DSC_0137.JPG
 

Załączniki

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#46
W imieniu organizatora czyli SMK Katowice, jak i swoim dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej wspaniałej imprezy. Na dalsze podsumowania i refleksje przyjdzie jeszcze czas. O wszelkich wynikach konkursów oraz frekwencji i planach na następny rok, zostaniecie poinformowani już niebawem.

Mam małą sprawę do uczestników makiety modułowej. Często po imprezie zdarza się, że czyjeś narzędzia czy ubrania trafiają zupełnie przypadkiem do pakunków innej osoby i dopiero po wystawie okazuje się, że coś nie mojego znajduję się w innych rękach.
Chodzi mi o parowóz Ty4. Charakterystyczne pudełko z naklejką z przeceną. Widoczne na poniższym zdjęciu. Pierwsze od góry.
Może ktoś ma, bo u mnie nastąpił brak.
 

Załączniki

Seb

Aktywny użytkownik
GGM
Reakcje
40 0 0
#47
Dzięki wielkie za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnych imprezach. Mam nadzieje, że koledzy wybaczą tą "prywatę" na zdjęciach
 

Załączniki

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#48
Również dziękuję za weekendową zabawę, szczególnie za możliwość zabawy jako nastawniczy Oświęcimia ;) Od siebie udało się raptem dołożyć niedokończonego Ziehla na zarośnięty wąski tor pod familokiem, jednak postaram się do przyszłego roku (o ile czas, miejsce na sali i budżet pozwoli) podrzucić więcej wielkości H0e. Miło było poznać ludzi zakręconych w temacie już w wersji niekoniecznie forumowej.
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#49
W imieniu organizatora czyli SMK Katowice, jak i swoim dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej wspaniałej imprezy. Na dalsze podsumowania i refleksje przyjdzie jeszcze czas. O wszelkich wynikach konkursów oraz frekwencji i planach na następny rok, zostaniecie poinformowani już niebawem.

Mam małą sprawę do uczestników makiety modułowej. Często po imprezie zdarza się, że czyjeś narzędzia czy ubrania trafiają zupełnie przypadkiem do pakunków innej osoby i dopiero po wystawie okazuje się, że coś nie mojego znajduję się w innych rękach.
Chodzi mi o parowóz Ty4. Charakterystyczne pudełko z naklejką z przeceną. Widoczne na poniższym zdjęciu. Pierwsze od góry.
Może ktoś ma, bo u mnie nastąpił brak.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
#53
Siedze w Modlinie na lotnisku i czekam na lot do domu. Dziekuję wszystkim organizatorom i uczestnikom za swietną zabawę. Tak dobrze się bawiłem że nawet żadnych fotek nie zrobiłem. No ale był Rafał „Objektyw” Meteor który już profesionalnie zadbał o to :) @Kempol miło było wreszcie osobiscie Ciebie poznać. Familoki super. Kocham to. Do następnego roku w Sosnowcu. Mam nadzieje że skoncze moje 6m szlaku...
 

Brejlovec

Moderator Działu Imprezy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
SMK Katowice
Reakcje
819 15 0
#54
Witajcie,
W tym roku po raz pierwszy uczestniczyłem w festiwalu jako organizator z racji przynależności do SMK. Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę. Ponieważ parę godzinek przesiedziałem przy kółeczku zapoznając najmłodszych przybyłych ze sterowaniem cyfrowym pociągami (ponoć nieźle mi to szło) to zwróciłem uwagę na pozostałe atrakcje dla tej grupy wiekowej. Nowością była możliwość zbudowania małej dioramki z budynkiem i dziecięca makieta modułowa, przygotowana przez MINIKO.
WP_20180318_16_13_33_Pro.jpg
WP_20180318_16_13_41_Pro.jpg
WP_20180318_16_17_29_Pro.jpg

Na prawdę super pomysł! Na prawdę praca u podstaw, która w przyszłości może powiększyć nasze grono lub następców.
Na koniec jeszcze parę fotek.
WP_20180318_16_28_21_Pro.jpg
WP_20180318_16_32_05_Pro.jpg

Grześ i wszystko pod kontrolą!
WP_20180318_16_31_44_Pro.jpg WP_20180318_16_31_54_Pro.jpg WP_20180317_16_12_53_Pro.jpg
 

MeteorKKR

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
216 8 0
#55
Impreza jak zawsze świetna, dziękuję jeszcze raz wszystkim za świetny łykend za granicą :cool:
Znów najdłuższy pociąg dziwnym trafem (jakby to rzekł Piotr Żyła - "Hehe" :D:devil:) trafił w moje ręce...:giggle::devil:
Zabawa na Oświęcimiu rewelacyjna, szczególnie ze świetnie dogranym drugim dyżurnym (y):)
Mała zapowiedź większej fotorelacji ode mie :cool:
20180318 HDR 02.jpg


20180318 HDR 03.jpg


20180318 HDR 08.jpg


20180318 HDR 04.jpg


20180318 HDR 10a.jpg


20180318 HDR 11.jpg

c. d. n.
:cool:
 

trotylina

Nowy użytkownik
Reakcje
9 0 0
#56
Ja również kieruje podziękowania dla osób, które przyczyniły się do organizacji tej imprezy oraz obsłudze stacji, posterunków, przejazdu i składów za mile spędzony czas.
Wrzucam kilka fotek z imprezy.
aIMG_8736.JPG
aIMG_8748.JPG
aIMG_8762.JPG
aIMG_8771.JPG
aIMG_8783.JPG
aIMG_8787.JPG
aIMG_8790.JPG
aIMG_8795.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#58
Impreza bardzo udana :) chodź w tym roku byłem z córką i duża makieta jej się nie podobała i ciągneło
ją do PIKO garden :) na holu , siedziała jak za czarowana .
Co roku podnosicie poziom całej imprezy za to podziękowania dla tych co przyczynili się
do Imprezy. Miałem kilka minut aby popatrzeć na dużą makietę:)

Super.