• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Feryjne Kolejowe zdjęcia

Cytres

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Połowa ferii w Ursusie i piękna panorama kolejowa...więc chwyciłem za Aparat i dopadłem kilka pociągów :D


Pozdrawiam i życzę wam wspaniałych ostatnich dni ferii :)
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#5
Żadna z nich. Ja zobaczyłem na miniaturce, to Tobie będzie łatwiej na fotce w pełnym rozmiarze. Za parę minut dam Ci podpowiedź...
 

Załączniki

OP
OP
Cytres

Cytres

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Połapałem się po tym że ciemnozielona część zajmuje prawie tyle samo co jasnozielona a tak jest tylko w ET 22 :D
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#9
Cytres, sylwetki lokomotyw są na tyle różne od siebie, że w większości przypadków można się bez problemu połapać co jest co.

Zwracam Ci uwagę, jak się powinno pisać oznaczenia maszyn polskich. Nie jest to Et 22, ET 22, ET-22. Prawidłowo się pisze ET22.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#10
Cytres napisał(a):
ciemnozielona część zajmuje prawie tyle samo co jasnozielona a tak jest tylko w ET 22
I jeszcze w paru innych seriach. A w swoich zdjęciach masz przecież już ET22, tyle, że granatową w barwach PKP Cargo.
 

KuKu

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#12
Andrzej Harassek, CoCu, ja też mam problem z rozpoznawaniem elektrowozów. Ze spalinowozami idzie mi ok ;)
 

KuKu

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#14
e-lektryk, Nie robimy se jajc. Bez problemu odróżniam jeszcze ET22 i ET41 bo je często widuje innych nie.
 
E

e-lektryk

Gość
#16
Nie, no ja wymiękłem :? :?

....piękna panorama kolejowa...

rzeczywiście i te słupy na pierwszym planie miodne :D
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#17
No wiecie, ciężko byłoby pomylić ET22 z ET41, skoro ta pierwsza jest jednoczłonowa, a druga dwuczłonowa.
ET22 z EU07 też się nie pomyli, bo ta pierwsza jest zdecydowanie dłuższa, ma inny kształt czół, oraz ma wózki trójosiowe. Druga zaś jest krótsza i ma wózki dwuosiowe.
To nie są szczegóły, ale istotne cechy konstrukcji.
Ciężko to możnaby odróżnić może EU06 od EU07 z daleka. Inne pojazdy to nie problem.
Szukajcie chłopaki w internecie sobie zdjęć czy rysunków. A jeszcze lepiej, poszukajcie dobrych książek.
 

JohnyTRS

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
291 1 0
#19
Pomylić to można także obie "Siódemki": EU07 oraz EP07. Zewnętrzna różnica to tylko oznaczenie serii.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 7
Koleje w Polsce 1
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 2
Koleje w Polsce 2

Podobne wątki