• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Patynowanie fajny pokaz patynowania budynku

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#3
Bardzo fajnie ale. No właśnie ciekawe czy inni też tak uważają.
Niby ładnie spatynowane. Ale jednak według mnie reprezentuje taki sztuczny realizm ( Typowy dla zachodnich makiet) Wszystko jest takie jakby suche niby spatynowane ale niezniszczone. Wygląda tak jakby dopiero co postawione gdzieś koło jakiejś kopalni i było opylone, a miejsca stalowe nie zabezpieczone przed korozją skorodowały i pierwszy deszcz porobił zacieki. Takie ubogie w falowanie tej patyny. wszystko na jedną "nutę". Na tym forum wielokrotnie widziałem lepsze patyny kilku użytkowników.
To nie my od nich a oni od nas powinni się uczyć ;-)
 
OP
OP
kociol

kociol

Aktywny użytkownik
Reakcje
175 4 0
#4
Bardzo fajnie ale. No właśnie ciekawe czy inni też tak uważają.
Niby ładnie spatynowane. Ale jednak według mnie reprezentuje taki sztuczny realizm ( Typowy dla zachodnich makiet) Wszystko jest takie jakby suche niby spatynowane ale niezniszczone. Wygląda tak jakby dopiero co postawione gdzieś koło jakiejś kopalni i było opylone, a miejsca stalowe nie zabezpieczone przed korozją skorodowały i pierwszy deszcz porobił zacieki. Takie ubogie w falowanie tej patyny. wszystko na jedną "nutę". Na tym forum wielokrotnie widziałem lepsze patyny kilku użytkowników.
To nie my od nich a oni od nas powinni się uczyć ;-)
Wszystko się zgadza:)choćby prace Daniela ale mimo wszystko myśle, że może się przydać dla osób które często nie wiedzą jak podejść do tematu patynowania. A jeśli chodzi o szczegóły to można nad nimi popracować;) weź pod uwagę, że to eNka.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
#5
Nie zaprzeczam, że dla początkujących jest to dobra lektora. Należy tylko nieco wzbogacić o większą paletę odcieni. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 1

Podobne wątki