• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fabryka traktorów Ursus wznowiła produkcję

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#83
Witam ,ja bym chciał podziękować Kolegom ;Irokezowi i Corwinowi ZA TĄ EDYCJE.....oraz firmie Tololoko że podjęła się tematu ciągników.To niszowa dziedzina ale jakże ważna w historii motoryzacji...Polskiego przemysłu.Dla mnie jest o tyle cenna gdyż przez Zakłady Mechaniczne URSUS przewineło się kilka pokoleń z mej rodziny niemal od początku istnienia P.Z. I. URSUS a potem ZM URSUS
w wątku tym postaram się co jakiś czas wrzucić coś z archiwum rodzinnego.
Na początek model i proporczyk może nawet starszy niż konstrukcja C325;)
P1080781.JPG
P1080787.JPG
P1080780.JPG
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#84
Kolejna seria Ursusów już gotowa, jutro zamieszczę fotki.Osoby, które zamawiały swoje egzemplarze zostaną powiadomione na PW.Jutro też będę wiedział w jakich kolorach zostało kilka ostatnich, wolnych sztuk.
Dziś fotki robocze dwóch Ursusów.Pierwszy pod specjalne zamówienie klienta z innym tłumikiem oraz z Panem Zenkiem przeprowadzającym naprawę.
Drugi ze stelarzem na brezentowy dach będzie do nabycia.Na chwile obecną nie wiem jeszcze jaka bedzie cena, jutro postaram się ją podać na ten egzemplarz.Musze jeszcze tylko poprawić ramki w przedniej szybie.

SAM_8240.jpg
SAM_8241.jpg
SAM_8242.jpg
SAM_8243.jpg
SAM_8244.jpg
SAM_8246.jpg
SAM_8248.jpg
SAM_8247.jpg
SAM_8249.jpg
SAM_8250.jpg
 

Voycik

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#90
Kapitalny jest model URSUSA ze stelażem kabiny...! Świetnie się prezentuje. Modela takiego traktorka z dokładnie taką sama kabina można dobrze zobaczyć w polskim filmie pt. " Wino truskawkowe".
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#93
Zostały już tylko trzy traktory na sprzedaż, wiecej na chwile obecną nie przewidujemy.Kolorystyka czerwień, wiśnia i zieleń.
Istnieje mozliwość ich spatynowania oraz dorobienia ramy nad kabiną na brezentowy dach.

SAM_8446.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#97
W związku z tym że jeden z kupujących nie zapłacił za ciągnik mam jeszcze jeden żółty na sprzedaż.Z powyższego zdjęcia zostały jeszcze wisniowy i zielony.