• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fabryka traktorów Ursus wznowiła produkcję

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#62
Ostatnia fotka przed całkowitym złożeniem.Brakuje jeszcze kilku części, sporo detali trzeba pomalować, potem kalki i na końcu patyna.Teraz klej musi sobie zaschnąć a ja biorę się za "obrabianie" wydechów i jeszcze paru elementów.Krok do przodu wykonany, ale jeszcze niestety nie koniec, tym bardziej że kolejne 14 sztuk w znacznie większym "proszku".

SAM_8072.jpg
 
M

Maverick

Gość
#63
Czy mi się tylko wydaje czy wszystkie zielone traktory *szczególnie te dwa w prawym rogu) mają maski silnika pod zupelnie innym kątem niz te (prawidlowo) czerwone? Czy to tylko zludzenie?? Bo powinny być zamontowane pod katem.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#70
Myślę, że razem z Tololoko wymyślimy jakiś konkurs i przeznaczymy np. 3 modele na nagrody. Tak więc Ci którzy wykażą się wiedzą modelarską a może umiejętnościami taki model będą mogli wygrać. Jako forum i portal chcemy bowiem wspierać polskich producentów oraz polskich modelarzy. A co będzie lepszego jak polskie modele dla polskich modelarzy?
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#71
Światło dziś tragiczne do robienia zdjęć.
Kilka fotek z formowania składu z transportem Ursusów do Poznania.Pociąg wyrusza w droge niebawem a w Poznaniu jego przybycie jest planowane na sobotę w godzianach porannych.Modele traktorów będą do kupienia na stoisku EFC Loko.Serdecznie zapraszamy.Z osobami, które zamówiły modele i chcą je odebrać osobiście na Hobby będę się kontaktował już poprzez PW.

SAM_8091.jpg
SAM_8092.jpg
SAM_8093.jpg
SAM_8094.jpg