• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fabryka traktorów Ursus wznowiła produkcję

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#1
Zakładam ten temat w celu prezentacji postępów prac nad traktorami Ursus C-325.Powstaną 34 takie modele i każdy zainteresowany będzie mógł sobie takiego nabyć.Modele będą w wersji spatynowanej oraz w wersji czystej w zależności od potrzeb kupującego.Efekt końcowy ma wyglądać tak jak na zdjęciu pierwszym.Kolejne zdjęcia przedstawiają gotowe do malowania podwozia z pierwszej serii.Nie znam jeszcze dokladnej ceny owych traktorów, jak zostanie ustalona to podam ją w temacie.

SAM_4133.jpg
SAM_7889.jpg
SAM_7890.jpg
SAM_7891.jpg
SAM_7892.jpg
 

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#10
Ja wstępnie też się piszę. Najchętniej czerwony brudny, ale to mało w sumie istotne, wziąłbym nawet jako kit do sklejania. Ekstra maszynki i nareszcie coś w mojej epoce!
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#12
Roboty jest przy tym tyle że najchętniej bym chinoli wynajął.:D
A co do ceny to spokojnie, będzie znana za kilka dni.Na chwile obecną nie potrafię nic powiedzieć.
 

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#14
Fajnie że projekt C-325 nie umarł po tych kilku sztukach jakie wydał Tolo. Przejąłeś całość tematu czy składasz to dla tololoko?
A co do zainteresowania, to znacząco się zmieni jak ludzie poznają cenę... Niestety tak jak napisał Irokez, jest z tym modelem tyle roboty, że tani to on nie może być.

A dodatkowo powiem tyle, że mam ten model i jestem z niego bardzo zadowolony... choć przyczepka nigdy nie dotarła.
 

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
#18
Hmm
sam nie pamiętam bym w swym życiu siedział w traktorze
ba nawet od 6 lat mieszkam na wsi...i nic...
to takie dzieła wykonywane to majstersztyk...
nie pytam o kolor, ale o listę chętnych
czy i dla mnie znajdzie się wolny traktor
na obróbkę swego pola:)
 
M

Maverick

Gość
#20
No i ja piszę się na jednego zielonego bardzo delikatnie spatynowanego i mam jedno pytanie czy blotniki przednie są przewidziane czy to będzie wersja bez nich tylko i wylącznie?