• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ExpoModel - ekspozytory / tuby do prezentacji modeli

OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Ja jestem daleki od wysnuwania takich wniosków. Mam parę dni od kolegi i pomimo problemów jakie napytakaliśmy zawsze udawało się je rozwiązać. Jedyne co martwi to brak kontaktu przez forum przez ostatni miesiąc
To prawda, ta reklamacja ciągnie się już tak długo, niestety.
Niestety też oprócz trudności obiektywnych także z mojej winy.
Ale mam nadzieje że po jej niebawym rozwiązaniu @mikl będzie zadowolony.
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Witam,

Aktualnie mam dostępnych kila sztuk ekspozytorów Track o długościach 180 i 210.
Zainteresowanych proszę o pm.
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Jutro będę jechał rozwieźć tuby do zainteresowanych - więc w cenie wysyłki jeżeli ktoś jest w okolicy trasy Warszawa - Wrocław - Poznań - Gdańsk - Warszawa mogę doręczyć osobiście
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
472 69 32
Myślałeś może Pawle o jakiejś formie łączenia tych tub ? Czasami przydało by się zestawić skład z 10-11 wagonów, oczywiście z jakimś ciągnikiem , i tu pojawia sie problem. Technologicznie ,jak sam pisałeś nie da się zrobić dłuższego elementu jak 3metry, tak wiec zostaje tylko łączenie.
Mam taki pomysł, może dałbyś radę poeksperymentować ?
Otóż ... trzeba by wyfrezować w tubach rowki o długości jak myśle minimum 100mm z każdej strony, 2 na górze i 2 na dole , na krańcach obu elementów. I zrobić ,,łączniki ,, w formie ,,łódeczki,, tak aby nasuwały sie na zrobione już rowki . Na rysunku jaki zapodam może nie wygląda to rewelacyjnie, ale myślę że zakumasz :p A może ktoś zaproponuje inne rozwiązanie ? Co o tym sądzisz ?
łą 2.png