• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ExpoModel - ekspozytory / tuby do prezentacji modeli

OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Witam,

Tak jak pisałem, ceny musiałem podnieść o 5% w związku z różnica cen materiałów.

Aktualnie kształtują się tak:

Długość Cena
70 110,25 zł
90 141,75 zł
100 157,50 zł
120 189,00 zł
130 204,75 zł
150 236,25 zł
180 283,50 zł
210 330,75 zł
240 378,00 zł
Clear 15,00 zł
Multi 45,00 zł

Wieczorem wysyłam potwierdzenia do zamówień.

Paweł
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Rozpoczynam zbieranie kolejnych zamówień na Tuby.

W związku z wyczerpaniem zapasu na większość rozmiarów tub dostępnych w sklepie, do końca tygodnia zbieram zamówienia na tuby od wszystkich zainteresowanych. Wyprodukowana też będą wieszaki na kilka tub - wszystko według napływających zamówień.

Planowany termin realizacji to POCZĄTEK MAJA.

Wszystkich zamawiających, lub zastanawiających się nad zamówieniem informuję że następną partię zamawiać będę nie wcześniej niż za pół roku, a niestety w związku z ograniczoną ilością miejsca na magazynowanie towaru, do następnego zamówienia nadwyżki tub będą niewielkie.

Preferowany sposób zamawiania - sklep internetowy http://expomodel.eu lub poprzez email: sklep@expomodel.eu lub PW na forum.

Wszystkie zamówienia będę potwierdzał do końca przyszłego tygodnia.

Jeżeli zbierze się kilka zamówień z jednego regionu, to zamiast wysyłki będę starał się dostarczyć towar osobiście.
Koszt takiego transportu nie powinien być znacząco różny od przesyłki kurierskiej.

Myślę że takie miejsca docelowe jak Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Trójmiasto - oraz ich okolice, oraz miejsca na ich trasie do Warszawy mają szansę na taką dostawę.
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Ostatnia szansa
na zamowienie tub w tym cyklu produkcyjnym.
W tym tygodniu idą do realizacji i mogę skorygować jeszcze ilości.

Na zamówienia czekam do końca poniedziałku.

Zamówione wczesniej bede potwierdzał jutro.
 

SAXON0518

Aktywny użytkownik
Reakcje
294 6 3
Ostatnia szansa
na zamowienie tub w tym cyklu produkcyjnym.
W tym tygodniu idą do realizacji i mogę skorygować jeszcze ilości.

Na zamówienia czekam do końca poniedziałku.

Zamówione wczesniej bede potwierdzał jutro.
czy może kolega odpowiedzieć na zapytanie o ekspozytory o długości 75-80 cm ? poszukuję kilku sztuk
pozdrawiam
 

KrawatArek

Ostrzeżony
Reakcje
308 143 31
czy może kolega odpowiedzieć na zapytanie o ekspozytory o długości 75-80 cm ? poszukuję kilku sztuk
pozdrawiam
Na trzeciej stronie masz tabelę z wymiarami, jest 70 i 90, a jak potrzebujesz idealnie pod wymiar kibli by lepiej się sprzedawały z tubą, to sobie zamów partię w train safe. Jednak i oni nie będą się bawić w kilka niestandardowych, może od 20 sztuk zaczną rozmawiać.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Hej. Coś wspominałeś w kwietniu o potwierdzaniu zamówień? Zamówiłem ale potwierdzenia nie dostałem:)
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Koledzy,

Przepraszam wszystkich zainteresowanych tubami.

Ja także nadal jestem nimi zainteresowany. Jednak natłok spraw troszkę innych od hobby, ale przynajmniej równie ważnych uniemożliwił mi realizacje wcześniej podjętych obietnic.
Potrzebuje czas do końca tygodnia, i wracam do świata żywych.

Wszystkie ustalenia nadal są w mocy, oczywiście oprócz czasu, za co serdecznie przepraszam.

Paweł
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
czy może kolega odpowiedzieć na zapytanie o ekspozytory o długości 75-80 cm ? poszukuję kilku sztuk
pozdrawiam
Są możliwe, potrzebuje tylko informacje ile i jaka długość. Będą produkowane pod konkretne zamówienie.
Wydaje mi się ze pisałem maila, ale może nie doszedł, więc proszę o info na PW.
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Tuby z ostatnich zamówień będą za około 2 tygodnie.

Do wszystkich zamawiających starałem sie wysłać potwierdzenia, ale jakby ktoś nie dostał to proszę o pilny kontakt.

Będę próbował zrobić tuby do TT, sa jacyś zainteresowani?
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Hej,

Niestety tuby będą dopiero na początku sierpnia. Z winy fabryki.
Przepraszam bardzo.

Paweł
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Po ostatnim zamówieniu zostało troszkę zamówionych na zapas tub.
Jeżeli czyjeś zamówienie pominąłem lub ktoś ma ochotę zamówić, to większośc rozmiarów jest dostępnych od ręki.

Aktualny ilostan na stronie sklepu http://expomodel.eu
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Czy ktos ma kontakt z kolega Zaqu? Jego watek jest zamknięty na PW nie odpowiada a miesiąc temu miał mi wysłać zaległą reklamacje (którą nomen omen ciągnie się od prawie roku).
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Niestety mam podobnie jak Ty... Kolega Paweł miał mi zwrócić pieniądze (nasze wspólne uzgodnienia w ramach reklamacji za uszkodzony towar). Od 2 tygodni brak kontaktu i gotówki... :rolleyes:
Dodam, że nasza wcześniejsza współpraca była bez zarzutu...
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Niestety mam podobnie jak Ty... Kolega Paweł miał mi zwrócić pieniądze (nasze wspólne uzgodnienia w ramach reklamacji za uszkodzony towar). Od 2 tygodni brak kontaktu i gotówki... :rolleyes:
Dodam, że nasza wcześniejsza współpraca była bez zarzutu...
Mam podobnie jak kolega. Bylem wyrozumiały co do problemow jakie kolega Paweł napotykał i ma nadzieje ze koniec końców sprawa się wyjaśni aczkolwiek z drugiej strony fakt ze watek zamknięty nie napawa mnie optymizmem