• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ExpoModel - ekspozytory / tuby do prezentacji modeli

OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Jakby ktoś zastanawiał się jaką długość tuby dobrać to pomoże mu poniższe zestawienie:

70 - Bipa 2-wagonowa + lokomotywa
90 - 2 wagony + lokomotywa
100 - inne wagony ;-)
120 - 3 wagony + lokomotywa / Bipa 4 wagonowa + lokomotywa
150 - 4 wagony + lokomotywa
180 - 5 wagonów + lokomotywa / Bipa 2-wagonowa + lokomotywa + Bipa 4 wagonowa + lokomotywa
210 - 6 wagonów + lokomotywa
240 - 7 wagonów + lokomotywa

Oczywiście w tym przypadku mowa jest o wagonach o długości około 30 cm. (czteroosiowe pasażerskie).
Inne zestawienia trzeba dobierać z miarką, pamiętając żeby pozostało miejsce przed i za składem, oraz uwzględnić długość sprzęgów pomiędzy wagonami (lub ich brak)
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Wysyłkę będę rozpoczynał w przyszłym tygodniu. Mam nadzieje odebrać towar w poniedziałek lub we wtorek.
Jak już bede miał tuby u siebie, bede kontaktował się z zamawiającymi.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
Moze to pytanie już wcześniej było, ale: czy te tuby maja zamknięcie na bokach? Chodzi mi o to czy modele są w nich szczelnie zamknięte czy tez dostaje sie kurz ?
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Update:

Część tub mam i powoli wysyłam do zamawiających.
Niestety resztę będę miał dopiero w piątek, więc paczki do pozostałych będą wychodzić od poniedziałku.

Każdy o nadaniu paczki zostanie powiadomiony mailem/ informacją na PW
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Nadwyżka niewielka pozostaje.
Pisz na PW co cię interesuje albo przez sklep ExpoModel.eu
Można zamawiać bo stany magazynowe to najwcześniej w czwartek zaktualizuje.
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Aktualny stan dostępnych ekspozytorów uaktualniony na stronie sklepu:

http://expomodel.eu/shop/
[DOUBLEPOST=1476312563][/DOUBLEPOST]Oraz dla wszystkich kupujących przypominam:

Użytkowanie, czyszczenie i konserwacja produktów z plexi:

Właściwe użytkowanie wyrobów z plexi wymaga zastosowania się do poniższych zasad:

- akryl (plexi) jest elastycznym i wytrzymałym materiałem, jednakże można go porysować, dlatego nie zaleca się przechowywania i ekspozycji przedmiotów o strych krawędziach bez zabezpieczenia;

- nie zaleca się przechowywania przedmiotów zbyt ciężkich i gorących;

- w celu uniknięcia porysowania, popękania i zmatowienia akrylu - do czyszczenia nie wolno używać: agresywnych środków chemicznych zawierających: amoniak, alkohol, benzynę, aceton, benzen lub rozcieńczalniki; płynów do mycia okien lub kuchni; szorstkich czyścików lub gąbek, mleczka lub płynu z granulkami ścierającymi;

- powierzchnie należy czyścić przy użyciu czystej, miękkiej ściereczki, nie pozostawiającej włókien – ewentualnie z dodatkiem delikatnego mydła, spłukiwać wodą;
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
Chcialbym podziekowac koledze Zaqu za rewelacyjne tuby a przede wszystkim za bardzo dobre przygotowanie do wysylki. Tuby przejechaly na dachu mojego samochodu ok 1400km w deszczu i przy porywistym wietrze. Wiec to ze nie slyszeliscie w radiu o karabolu na austradzie gdzies u naszych zachodnich sasiadow jest w duzej mierze zasluga solidnego zapakowania u producenta. pozdrawiam!
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Rozpoczynam zbieranie kolejnych zamówień na Tuby.

Tym razem, poza posiadanym aktualnie asortymentem na http://expomodel.eu na tuby dłuższe: 240 i 210 cm.
Jako że nie wyprodukowywałem tym razem ich, a zebrało się kilka zamówień, proszę o informacje kto i jaką ilością byłby zainteresowany.
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Rozpoczynam zbieranie kolejnych zamówień na Tuby.

Ponieważ asortyment w sklepie http://expomodel.eu powoli się wyczerpał, rozpoczynam zbieranie zamówień na wszystkie ich długości. Jeżeli jakiejś długości nie ma w sklepie - zapytaj - spróbujemy zrobić taką dopasowaną do ciebie.

Będą też wieszaki, takie jak dotychczasowe, ale możliwa jest też produkcja nowych jak na zdjęciach poniżej - jeżeli zbierze się choć kilkoro chętnych.

14222278_666143893538407_9022865337487268857_n.jpg 14242208_666143890205074_7054358783190572150_o.jpg

Proszę o kontakt poprzez PW lub email na stronie sklepu.


Planowana realizacja - koniec stycznia.
 
Ostatnio edytowane:

zofran

Użytkownik
Reakcje
14 0 0
Witam. Chciałem zapytać czy macie jakiś dobry patent na opisywanie modeli w tubach, tak aby można było tabor podpisać i było to czytelne. Ma ktoś jakiś dobry pomysł?
 
OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Produkcja tub troszkę się przeciąga. Jutro postaram się mieć dokładna datę kiedy tuby będą u mnie i będę mógł zacząć wysyłkę.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
Osobiście za często zmieniam ekspozycję żeby dodawać informacje o wystawianych składach
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Ciekawi mnie Twoje pytanie, nie bardzo rozumiem o jakich opisach piszesz, przecież widać w tubach co stoi
Widać co stoi ale dla znającego pociągi. Dla pozostałych osób to tylko kolejka i warto byłoby wstawić informację co to za skład, z jakiego roku, na jakiej relacji jeździł itp. Taka tam informacja dla laików oglądających takie modele.