• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ExpoModel - ekspozytory / tuby do prezentacji modeli

mikl

Znany użytkownik
Czy ktos ma kontakt z kolega Zaqu? Jego watek jest zamknięty na PW nie odpowiada a miesiąc temu miał mi wysłać zaległą reklamacje (którą nomen omen ciągnie się od prawie roku).

Spacerowicz

Znany użytkownik
Niestety mam podobnie jak Ty... Kolega Paweł miał mi zwrócić pieniądze (nasze wspólne uzgodnienia w ramach reklamacji za uszkodzony towar). Od 2 tygodni brak kontaktu i gotówki... :rolleyes:
Dodam, że nasza wcześniejsza współpraca była bez zarzutu...

mikl

Znany użytkownik
Niestety mam podobnie jak Ty... Kolega Paweł miał mi zwrócić pieniądze (nasze wspólne uzgodnienia w ramach reklamacji za uszkodzony towar). Od 2 tygodni brak kontaktu i gotówki... :rolleyes:
Dodam, że nasza wcześniejsza współpraca była bez zarzutu...
Mam podobnie jak kolega. Bylem wyrozumiały co do problemow jakie kolega Paweł napotykał i ma nadzieje ze koniec końców sprawa się wyjaśni aczkolwiek z drugiej strony fakt ze watek zamknięty nie napawa mnie optymizmem

OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Ja jestem daleki od wysnuwania takich wniosków. Mam parę dni od kolegi i pomimo problemów jakie napytakaliśmy zawsze udawało się je rozwiązać. Jedyne co martwi to brak kontaktu przez forum przez ostatni miesiąc
To prawda, ta reklamacja ciągnie się już tak długo, niestety.
Niestety też oprócz trudności obiektywnych także z mojej winy.
Ale mam nadzieje że po jej niebawym rozwiązaniu @mikl będzie zadowolony.

OP
OP
Zaqu

Zaqu

Znany użytkownik
Jutro będę jechał rozwieźć tuby do zainteresowanych - więc w cenie wysyłki jeżeli ktoś jest w okolicy trasy Warszawa - Wrocław - Poznań - Gdańsk - Warszawa mogę doręczyć osobiście